TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Енди Руиз @ruizzendi
#reach: 25253   ( 1356th )
#followers: 97   ( 20451st )
#1
Дечки ова со ОХИС не е добро. Комшии мој се евакуираат бидејќи не знаат што стварно се случува во ОХИС. Сеуште никој официјално нема соопштено што се случуло. Искрено се прашувам дали е нешто многу поголемо, штом луѓево се растревожени. https://t.co/04Ad0WggQ9
38ReTweets75Favorites·Details
#2
@StojanceAngelov Столе сакаш еден спаринг со светскиот боксерски шампион во тешка категорија? Те предизвикувам 👊
0ReTweets5Favorites·Details
#3
@banana_drzava2 Што ако некој друг ми ја пратил сликата? Ајде ако не да молчиме? Три дена криеле дека е истечен Метил Акрилат, а ти ми релативизираш.. ццц
0ReTweets2Favorites·Details
#4
@TalatOdPrespav @PrepodobnaTaisi Не биди глуп. Што ако не сум таму моментално? Ако не е опасно што не кажаа од пред три дена за тоа што се случило туку криеле? Што не кажале "Абе истече тоа и тоа, не е страшно" туку ај да скриеме?
0ReTweets2Favorites·Details
#5
Не знам, нов сум 👊 https://t.co/o5J6xcs0f9
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@banana_drzava2 @VanusGjaol Дечко врска немам ни со штаб, ни ништо. Ти кажувам како што ми кажаа мои блиски. А тоа штаб, маб, верглај го на друго место,не тука. Сеа уште еднаш ако ми повториш штаб, веројатно ќе ме премислиш. Ебате тоа нобовите. Ццц
0ReTweets1Favorites·Details
#7
Не ме замарајте, се спремам за мечот со @anthonyfjoshua 💪
0ReTweets0Favorites·Details
#8
Дечки го предизвикав Стојанче Ангелов. РТ за да профати меч во рингот со светскиот боксерски шампион во тешка категорија 👊 https://t.co/WwrC9HPgB6
0ReTweets0Favorites·Details
#9
Да го земам ли бабушов за фитнес тренер, да симнам некое кило за мечот со @anthonyfjoshua?

Рт=ДА
Фејв=НЕ
👊 https://t.co/RpvLPkqug0
0ReTweets0Favorites·Details
#10
@banana_drzava2 А од кај знаеш од каде твитам?
0ReTweets0Favorites·Details
#11
@banana_drzava2 Дали ако јас моментално не сум таму, тоа значи дека немам таму комшии? И никаде не напишав дека цело место се евакуира. Дали имаат право да го направат тоа луѓето или треба да траат и да молчат исто како што од ОХИС молчеле три дена?
0ReTweets0Favorites·Details
#13
@VanusGjaol @banana_drzava2 Значи само вие од власт сте едуцирани. Браво! Браво за вас! Се пие тоа чудото како и да се викаше?
0ReTweets0Favorites·Details
#14
@VanusGjaol @banana_drzava2 И тие од Хемиски институт ништо не разбираат, од ракав имаат истресено дека е токсичен. Бог да чува!
0ReTweets0Favorites·Details
#15
@VanusGjaol @banana_drzava2 Оооо па јас сум реплицирал со адмирали од власта! Ок, ќе молчам од сега, па нека се труе народ!
0ReTweets0Favorites·Details
#16
@VanusGjaol @banana_drzava2 Го виде ли твитот негов? Џабе реплицирам со адмирали на власта, спремни да се трујат, ама до смрт да ги бранат..
0ReTweets0Favorites·Details
#17
@VanusGjaol @banana_drzava2 Абе вие од власта секаде имате живеено, зависи од потребата, знаете што е смрдеа, загаденост, све вие знаете. Ваљда во твое време прозорите на ОХИС со Метил Акрилат ги бришеле, нели? Затоа све ти е познато!
0ReTweets0Favorites·Details
#18
@VanusGjaol @banana_drzava2 Епа нели живеел? Дај одлучи се дали си живеел или живееш.
0ReTweets0Favorites·Details
#19
@VanusGjaol @banana_drzava2 Да. И џабе навредуваш, и онака си битен како комарец 😊
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1️🇲🇰banana_drzava212
2GjaolVanusvanusgjaol9
3Stojanche Angelovstojanceangelov1
4Anthony Joshuaanthonyfjoshua1
5рецепционерот Талатtalatodprespav1