TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Галебот Џонатан Ливингстон @sadavl_a
#reach: 19354   ( 1161st )
#followers: 1016   ( 4156th )
Santana ... за тие со ❤️ ко планина 💗💗💗
https://t.co/oLGw6EjQlZ
5ReTweets6Favorites·Details
... сонце, пролет доаѓа, нормално е ... ❤️❤️❤️
4ReTweets12Favorites·Details
бела чорапа е закон,
бела хулахопка устав.
1ReTweets3Favorites·Details
... ме мрзи да трепкам ...
1ReTweets3Favorites·Details
Убаф ден и викенд ... 😂😂😂 ви посакувам со песмата ... Ритам ис лав 💞😂
https://t.co/uzm8Mzw1i5
2ReTweets5Favorites·Details
@Bouqet100 😆😆😆 1/1миљарда: Контрола на содржина на кеси од Веро. Другиве кеси не биле интересни! 😬
0ReTweets3Favorites·Details
@DrnDrnJarinja_ @Bouqet100 Нееее, ова е за аматери. Пази, влагам во двор со кола, отварам гепек, земам 2 кеси и го внесувам дома, се враќам по другите, а тоа влегло до пола у гепек и прегледува по кеси. Ја му викам (не ме примети, јер до пола влезен у гепек) кажи кога ќе завршиш 😬😬😬
0ReTweets3Favorites·Details
@Bouqet100 @DrnDrnJarinja_ Мислиш не ми текна, извини комшии не те видов 😆
0ReTweets3Favorites·Details
@Bouqet100 @CalamityDzejn @DrnDrnJarinja_ Неее немогуче, у црни кеси!!! Ова прв пат го слушам, за 🥇 е.
0ReTweets3Favorites·Details
@Bouqet100 @DrnDrnJarinja_ ... не вреди, мислиш децата нивни не се исти ...
0ReTweets3Favorites·Details
@Bouqet100 @DrnDrnJarinja_ Не и пожелно би било да е 55/55, да!
0ReTweets2Favorites·Details
@nesosk @Stojan2s ... супер, браво, уживај друже и стаи уште некоја јпг, ако не сме таму барем малку атмосверата да ја ...
0ReTweets2Favorites·Details
@j_gift_apo @Bouqet100 Таблета, нема шанси, џабе везеш 😆
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_14
2Букетbouqet10013
3Arkenstonearkenstone302
4Игор Перковскиigorperkovski2
5Elenatikvazelena1
6Противизамprotivizam11
7Човекот од управатаgolemiot_brat1
8Brajan Fichschlierenzauero1
9Traveler_Lonely 🖤l_traveler__1
10Јордан Пиперкатаkozica_cer1