TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

САМО МОЈА 😶‍🌫️ @samomoja0311
#reach: 25038   ( 829th )
#followers: 2191   ( 2008th )
Се што мразиш во животот тоа ќе ти се деси велат. Од денес многу ја мразам Јапонија, Сингапур и Домениканска република.
8ReTweets69Favorites·Details
Без скопјаништа се е поубо #ОхРиде https://t.co/aO9dPd2s0V
7ReTweets56Favorites·Details
Очите да му се смејат додека те гледа 😇
5ReTweets34Favorites·Details
За сродна душа, пред се треба да се има душа!
4ReTweets10Favorites·Details
Прекрасен ден за мојата главоболка. Добро утро само на тие ништо шо не ги болит, другите да се живи!
0ReTweets9Favorites·Details
Постојаното простување на некој кој ве повредил, не е ништо друго сем давање шанса одново и одново да ве повредува на ист и полош начин.
0ReTweets9Favorites·Details
Срамота било да кажеш дека посетуваш психијатар во 21 век, ама не е срамота да кажит дек си го прекршила детето од ќотек зошто не можело да научит стихотворба. Ој отепајсе госпоџо 😤
1ReTweets5Favorites·Details
Магнет сум за русинки и украинки значит 🙄 https://t.co/FTsAqnqy0N
0ReTweets4Favorites·Details
@batozile @vranistanska @mara00914095 Мара те знајт јас на невидено не коментирам 🤷😁
0ReTweets4Favorites·Details
@BokiAlterEgo @kreativenum @Grdo_pajce А за мене Скорпијааааа?!
0ReTweets4Favorites·Details
@kreativenum @BokiAlterEgo @Grdo_pajce Леле ќе ве блокнам 😤
0ReTweets4Favorites·Details
Абе земени шо ви е фркава? Знам сте ме блокнале, и ооп сте ме одблокнале...ко децана мали, те сакам не те сакам.
0ReTweets7Favorites·Details
Во депресија сум тотална...маж ми се нешо ми се дерит, дечкото ме извиси за дејт, женска ми се мажит во недела уш сведок ќе и бидам, времево е еве вакво какво шо е, одморот ми помина а не се одморив. Згора на се алкохол строго ми е забрането. Дајте нешто против болова?#ТаженТвит
0ReTweets6Favorites·Details
Многу секс имат на сликава 🔥💦💦💦 https://t.co/iU5oeUM2kU
0ReTweets3Favorites·Details
@Kozica_Cer @JankoIlkovski И пишав за патикиве од кај и се, нишо не ми врати. Малку е дигната 😕 https://t.co/CuaHPajWq6
0ReTweets3Favorites·Details
@batozile @vranistanska Муце љубоморен си 😘
0ReTweets3Favorites·Details
@mara00914095 @batozile @vranistanska Да не се мачам до Ресен, ќе верувам дека си е убав дечкото.😁🤗
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ДРАГАНЕЕЕkreativenum11
2Бокиbokialterego10
3Жиле 🇲🇰batozile8
4The Vinci 𓅭grdo_pajce7
5Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus76
6Јордан Пиперкатаkozica_cer4
7Јанко Илковскиjankoilkovski4
8SnaaVraništanskavranistanska4
9Безг Решенsvtalalaj4
10Marijamara009140952