TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СамоМоја @samomojaa
#reach: 92064   ( 155th )
#followers: 2469   ( 1582nd )
#1
Која заедничка историја ретардирани едни !????? https://t.co/SsAdMtcgXE
57ReTweets246Favorites·Details
#2
Да се потсетам зошто толку сакам пролет #охрид https://t.co/8oYXQ9dtcR
25ReTweets195Favorites·Details
#3
Од сите страни, во било која доба....прекрасен #охридhttps://t.co/vpsjd0Y5bI
18ReTweets189Favorites·Details
#4
Да имаФ цицки ќе си купеФ ваква маичка 😕 https://t.co/dkyUSmU8pj
12ReTweets192Favorites·Details
#5
Татко на девојчево кое работи наспроти мене се бори со злото рак. Секојдневно десетици и повеќе познаници ја прашуваат "тато како е" секогаш истата насмевка и одговор од неа "одличен е" можеби има бура во душа ама и лавовско срце девојчево, тоа сигурно 🥰
16ReTweets174Favorites·Details
#6
И во најлошо сценарио верата е добрина 🙏 #охридhttps://t.co/LJX979y1Je
16ReTweets167Favorites·Details
#7
Секој дел од телово ми е на различна возраст.
Кичма 65, врат 70, ногите 46, мозокот 16. И така
15ReTweets140Favorites·Details
#8
Таа што вака ти се мести за доги, е неа да си ја чуваш #трета https://t.co/giEJsAaLxF
10ReTweets154Favorites·Details
#9
Е веќе мерак ми е за ваков доручек 😕 #охрид убав мил ❤ https://t.co/vWRazWX7Sj
8ReTweets146Favorites·Details
#10
Лебетко ви посакува убав ден https://t.co/CG8JFOBhGZ
14ReTweets113Favorites·Details
#11
Ако не знае да те намами во кревет, мала е за тебе #трета https://t.co/RE5HJs3viU
14ReTweets103Favorites·Details
#12
Ох- риде ❤🍀 https://t.co/qR2JMTN5vq
10ReTweets109Favorites·Details
#13
После добар секс се кажува "не се заљубувај во мене". Толку
11ReTweets94Favorites·Details
#14
Слика, со мирис на топло лебче, насталгија по едно време. https://t.co/EN5N9qYpq1
13ReTweets84Favorites·Details
#15
Мирно езеро
Душата да си одморам.....🍀 https://t.co/1Ajsmlf2L4
6ReTweets83Favorites·Details
#16
Само мене ли ми личи на брзата птица итрица 🤔 утро убави 🍀❤ https://t.co/o3NgEkhWIn
1ReTweets97Favorites·Details
#17
Тоа дека ме касна не е тема на муабет, ама изгледа сакаше да ме бакне 😕❤ https://t.co/ZuMu5sAdwd
4ReTweets87Favorites·Details
#18
8ReTweets71Favorites·Details
#19
Утро убави,,, сакајте се до бескрај 🥰 https://t.co/RHhxl6l1ps
10ReTweets64Favorites·Details
#20
Мора да се најде време за овој поглед
*помага при хронично главоболие ❤ https://t.co/6DqH8BxEa6
6ReTweets76Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aleksandarsaleskopski131
2Монте Кристоtemplisignum123
3Waiter 🇲🇰waitermkd83
4Пегичкаmaloto7sc5wf65
5Dalibor 🇲🇰dalibor_8157
6Speeady Gonzalesalspeeady50
7Бјанка Мизелcrnokosa12347
8Капетански Дневник☠blacktaurus743
9ЈуримТе СоКоловnaumotzijan42
10Црниот од Германија🇩🇪farbancrn36