TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФиљанЧоек @samospect
#reach: 72308   ( 333rd )
#followers: 1380   ( 2895th )
#1
Татко ми..
Добро кај ојдоја пивата за гости??
Јас...
Тато сите сме гости на овој свет...
67ReTweets371Favorites·Details
#2
Битола денес...Сакал само да праша.... https://t.co/lKAOWI1agF
30ReTweets206Favorites·Details
#3
Ви реков јас сун планината вие не https://t.co/4XWe4iaKTs
15ReTweets129Favorites·Details
#4
Мислам дека бојата ја погодив кој сака нека честита https://t.co/PQWdKobNvd
3ReTweets133Favorites·Details
#5
Ela lagadin sum ima skopjanki https://t.co/iVZlWX2iou
11ReTweets74Favorites·Details
#6
Збеснавме за https://t.co/KVg89d4N2L
6ReTweets62Favorites·Details
#7
Rozite se crveni sinolickite sini komsivkata nad mene se tolci a mazotmu e treta mi se cini
10ReTweets44Favorites·Details
#8
За хејтерите фановете и делата https://t.co/lzFObexrMI
4ReTweets29Favorites·Details
#9
Повеќе од 1/3 од животот ми пропадна во снимање и селекција на културна музика за сега да се кршите на песните од тик ток и диџејо со маусо да пушта сирена вуп вуп... https://t.co/KJEw5349dy
1ReTweets34Favorites·Details
#10
Отворајте теретаните на билдерите му истече рокот на хемијата
5ReTweets20Favorites·Details
#11
Твитер ескалира како недела пред џамија во 11:00
6ReTweets14Favorites·Details
#12
За тие што милуваат природа ние обично во недела практикуваме... Падините на Баба планина Ниже Поле и Пелистерски очи Големо езеро... https://t.co/cAiyYo9pxT
3ReTweets13Favorites·Details
#13
И другарите да ги викниш на свадба муце да живни свадбата
https://t.co/EM8bGi9VHd
3ReTweets11Favorites·Details
#14
Не ти не си мангуп или шема дека имаш дозвола за движење и вртиш со колата ти си ропак шо ти фали внимание пошто не ти го давале очигледно пошто си ропак..
3ReTweets10Favorites·Details
#16
Едно никогаш не беше доста 😔 https://t.co/gfHVlEFzKd
1ReTweets16Favorites·Details
#17
@TheZokiPoki @Crnokosa123 @Malo_eKspreso @Prikazna1 На здравје да ви е друштво да ми живејте 🍻 https://t.co/FeV6bDYoNc
3ReTweets9Favorites·Details
#18
Чисто информативно и до вчера на маса за 4ца требаше да седите 4ца а не да тргачите столој од сегде и да прајте крштевка со мало макијато.
3ReTweets9Favorites·Details
#19
Денес му е 72ри роденден на една од моите музи не само во музиката туку и општо..
Пеач, текстописец, продуцент, актер, модел, дизајнер и шо уште не..една од моите најдраги плочи и албумот Nightclubbing шо ќе го слушам вечно..Среќна да си бабе Грејс Џонс!!!
https://t.co/sv3yXGQead https://t.co/1mo2TGpGLL
3ReTweets7Favorites·Details
#20
Корзото кај паркот ко Расчекор во сабота навечер.... Гној
3ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Приказнаprikazna1384
2Бјанка Мизелcrnokosa123345
3КаФеЏиЈаmalo_ekspreso338
4🍀 Зоки Поки 🍀thezokipoki317
5Ин Маут Енд Свалоуor_spit123
6Jack LaGuardia from Pancharevopaparov27
7неустойчив дациdavorche225
8𝒜𝓃𝒹𝓇𝑒𝒿 𝟧𝒢anevski_23
9Цceciliaa53719
10Cute but PsYchoodbojkarka1717