TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Самовилче🧚🏼‍♀️ @samovilce
#reach: 53474   ( 480rd )
#followers: 1440   ( 2907th )
Најчесто касно сваќаме кој искрено не сака !! https://t.co/42enL3CQDD
13ReTweets78Favorites·Details
И по само едно
"добро утро " знаеш кому колку значиш !
13ReTweets57Favorites·Details
На сила не се јаде ,а не па да се љуби !
12ReTweets37Favorites·Details
Човек кој осетил еднаш лубов и ако ја изгубил колку и да болело нема да престане да бара да го осети пак тоа чувство .
#факт
9ReTweets42Favorites·Details
Никогаш не е доцна да кажеш :
Ми фалиш !
9ReTweets42Favorites·Details
Не се плука по тие што биле добри со вас .
8ReTweets41Favorites·Details
Има вечери кога сакам само да ти го чувствувам спокојот ... https://t.co/w3EtUXYYSz
8ReTweets35Favorites·Details
Има непознати кои умеат да ти ја погалат душата без да те пипнат !
8ReTweets35Favorites·Details
Ми ја полниш душата без да ме допреш
9ReTweets30Favorites·Details
Не е страшно да признаам дека фалиш!
6ReTweets31Favorites·Details
Не можеш од грешник да направиш светец ако тој не сака !
5ReTweets33Favorites·Details
Целта ги оправдува средствата, ама ниедна цел не може да биде толку возвишена за да ги оправда нечесните намери.
7ReTweets27Favorites·Details
Не е грев мислата , ама па од мислата доаѓа желбата .
5ReTweets31Favorites·Details
Ми замери за љубов што сум твитала аххх бе ....... па боље за секс и љубов да твитам него за на комшивката мажот или скраја да е политика
5ReTweets31Favorites·Details
Ниедна вест не е страшна повеќе од чекањето !
7ReTweets24Favorites·Details
Верноста не треба да доаѓа од стравот !
5ReTweets24Favorites·Details
Снегот не е тој кој ме разнежнува но ги дополнува мислите и фантазиите со тебе
7ReTweets18Favorites·Details
Гневот не е здрав ,но некад е баш тој кој те крева од кревет наутро !
6ReTweets19Favorites·Details
Гушни ме да се стоплам !
5ReTweets21Favorites·Details
Дождот не пере грев !
5ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Tea Cuptea_cup_it6
2Читателкатаprofesorkata685
3Εφτελιαeftelijanamajka5
4Гуру де Коркаш™bejbiboy24
5dokolenkomk_dokolenko3
6Sasho Andonovdr_koljo3
7баба зинетиcentraphor093
8‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_2
9ickurdaneteboli1
10My DH🕶mydhub1