TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Интегрален @santimo22052092
#reach: 3187   ( 1166th )
#followers: 2313   ( 1935th )
Во Рептил има леб, го продаваат 55 денари и е 359гр со се кесата.
Резил и срамота.
#влада
#инспекција https://t.co/DFjVR2cpuL
11ReTweets48Favorites·Details
5000 деца се сексуално злоставувани од католичката црква во Португалија. Ова ли е тој “запад” кон кој се стремиме газејки преку име, идентитет и историја? https://t.co/zabP5857z2
12ReTweets41Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии