TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Солид Снејк Спутник @satelite_chris
#reach: 48839   ( 95th )
#followers: 767   ( 6005th )
Јајме лајна како сме дно а-у ама македонија во 90 и 00 беше мизерија во споредба со денес по сите ебани метрики. Јас доаѓам од семејство кое во 90тите буквално остана без храна еден период, и далеку сме од тоа денес, јас поготово, ама и целото мое семејство.
34ReTweets177Favorites·Details
Ако (како програмер) се плашиш дека ГПТ ќе ти ја земе работата, веројатно ќе ти ја земе. Не си работел со клиенти, не си работел на комплицирани сценарија, проблеми и решенија за да знаеш дека ни природна интелигенција не може да се разбере со клиенти и да укопча побарувања
12ReTweets121Favorites·Details
Кога последната свеќа на 8ми догорува слушај го срцето што ти зборува, нека радост и среќа во животот те прати, среќен 8ми март, филипс лумиа на рати!
20ReTweets69Favorites·Details
Тафталиџанско меме https://t.co/VMXM7K3vw6
11ReTweets101Favorites·Details
Луѓето што не си го гледаат курот се бетер https://t.co/BJp02z4sse
5ReTweets65Favorites·Details
Koga AI-to shto si go isprogramiral kje ti ja zeme rabotata https://t.co/b6Cxy6mK8E
6ReTweets43Favorites·Details
Seksualni predatori na pat https://t.co/IEe4tliQvC
6ReTweets39Favorites·Details
Мислев дека помладиве генерации ќе отфазираат српска музика и еве сеа слушам од некој локал на цел глас дрскаженоплава полуделамиглава
Тапа сте.
6ReTweets34Favorites·Details
Обично не коментирам за цени ама дестан чаршија изглеа се мислат мишелин левел станале лол
4ReTweets41Favorites·Details
Nema da imame identitet ni jazik se duri vikame umetnik a ne vmetnuvach
6ReTweets20Favorites·Details
Ќе ми треба дизајнер за лого за ординација нареден месец. Кој од вас ќе дае приступачна цена?
10ReTweets4Favorites·Details
:(((
Контекст: типкава е (беше) сопруга на Тотал Бискит, еден од најпознатите ако не и најпознат гејминг ривјуер во историјата, кој почина пред некоја година.
Ги брише видеата зошто луѓе тренираат АИа врз неговиот глас :(
Дно! https://t.co/vynzxRf9nr
5ReTweets18Favorites·Details
Ајде дечки, ова навистина помага https://t.co/jRlun2Sjbm
8ReTweets5Favorites·Details
Цел ден ебав за пегиве да ги извадам, peak espresso https://t.co/4rj1U66IUd
0ReTweets17Favorites·Details
ВОЛКОЕБОВИНААААА https://t.co/RcROfjcxhn
2ReTweets7Favorites·Details
Најбољи априлилили виц е:

Мамо мамо, дедо се обеси во кералон!
Шо??!?
Априлилили во ќенефон се обеси ахахаха
1ReTweets10Favorites·Details
Ги порамнив камењата на мелницата и сега повторно боговите на кафето ми се наклонети.
0ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Punchable Пичлеме and 23 otherspenggemaar10
2Мутенtovornottov10
353x1153x11dj7
4Нашиøт Човек Флинтtaskovskig7
5Andrej Naumovskinaumovskhi6
6Инес__aloines_5
7zarkovgrof_zarkoff5
8Rick Grimes ₿⚡samosvesen5
9ë, Munji?moonyeetkatka4
10Маринаchumpette4