TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scarlett O'Hara @scarlet89144665
#reach: - -
#followers: - -
#1
Во меѓyвреме во Сингелиќ... https://t.co/aBz1dn0iLm
12ReTweets71Favorites·Details
#2
Дај да се здружиме,да и помогнеме на госпожава,за греота е,малку цицаше од народов,не и стигаат 14 500.🤦‍♀️ https://t.co/fvQFDWGB2Y
13ReTweets61Favorites·Details
#3
7ReTweets56Favorites·Details
#4
За да не ни се случи ова,#СедиДома 😥😥😥 https://t.co/iyUERHbN3z
16ReTweets26Favorites·Details
#5
Ете така!Ти ќе ми се мешаш у штипки!🤣 https://t.co/YBcyClFdjm
2ReTweets58Favorites·Details
#6
"Престанав да бројам" ден изолација. https://t.co/7mSkNwTemE
1ReTweets53Favorites·Details
#7
Да не има заинтересирани?
За само 1500ден.Не ја пропуштајте оваа прилика,денес има,утре нема!
🤣🤣🤣🤣 https://t.co/DP9aoVV7qg
7ReTweets29Favorites·Details
#8
Од мене никогаш нема да видите да молам за следачи за да заокружам бројка.
Кој сака нека честита!😂 https://t.co/2dauVutMch
3ReTweets41Favorites·Details
#9
Клошари!!!! https://t.co/mGypGN5481
5ReTweets34Favorites·Details
#10
И вакви залихи се потребни,не само брашно и гзпапир.🤣 https://t.co/Lx7AIPEBjk
2ReTweets40Favorites·Details
#11
Шиптарка бе!🔥🔥🔥 https://t.co/KrUYXT6QUJ
2ReTweets40Favorites·Details
#12
Албанија со двајца заразени од Корона затвора училишта,ние со 4 од кои едната докторка која 5 дена одела на работа и присуствувала на симпозиум абер немаме за таква мерка.
8ReTweets21Favorites·Details
#13
Јас да сум на место на Оливер Спасовски овие што сереа за условите во Пеплиште ќе ги вратев пред граница.🤬
1ReTweets34Favorites·Details
#14
А паста за заби купивте, или приоритет ви е гзпапир?🤔
4ReTweets24Favorites·Details
#15
Оваа слика е направена благодарение на 7километарската колона од скопјаништа на Шапка!😂😂😂
Фала.😁🤭 https://t.co/nSjjJTYjHU
2ReTweets29Favorites·Details
#16
@BatmanSaysT Да не градеа твоиве галии и споменици,да ги средеа болниците може и ќе имаше сега.
Не од 0, од минус почнаа, задолжени до гуша.
1ReTweets32Favorites·Details
#17
Сите ли сте излезени по кафани?
🤣🤣🤣🤣
2ReTweets28Favorites·Details
#18
На некои додека се во карантин тешко им паѓа,а на некои тешко може да им се дигне.
🙈😂
5ReTweets17Favorites·Details
#19
Абе...уште се пуштате на женски или тртка,а?
🤣🤣🤣
4ReTweets20Favorites·Details
#20
Додека некои учителки држат онлајн часови,други не знаат ни правилно да напишат.🤣🤣🤣 https://t.co/GRsjbmcYC9
5ReTweets14Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кланот ‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_162
2☕°~Дејдример~°🍫unomochaccino161
3Реактивнаdzidzalen137
4Its me Fritzfritcz135
5последна неблокната од кланотbonitopp93
6KoToTamoPevavladimirjosifo187
7Нусеblt0lcanka76
8Traveler_Lonely 🖤l_traveler__74
9Комшијаplaviochi72
10баба зинетиcentraphor0966