TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scarlett O'Hara @scarlett_o_5
#reach: 70158   ( 100rd )
#followers: 3333   ( 1214th )
Луѓе што не ценат родители и сè што тие направиле за нив, нема никогаш да ги ценат останатите.
Прво гледај однос со фамилија, ќе дознаеш и каков однос ќе имаат со тебе.
29ReTweets141Favorites·Details
Ќумру. 🙈😂😂😂 https://t.co/iUX0wyWO2A
16ReTweets143Favorites·Details
Каков син, таква мајка. 😁😂
*негов прв твит https://t.co/wSyMbFX4kW
7ReTweets143Favorites·Details
Официјално сум тетка, тетка Скарлет!
Ич не мора да честитате. 🙈😁😂
2ReTweets146Favorites·Details
Ако за деколте не добиеш 200 фејва, подобро меси си кифли. 🙈😂
12ReTweets100Favorites·Details
Како ви ово зовете? 😂 https://t.co/ez5sl0kXpn
7ReTweets103Favorites·Details
Дилам бело. 😋
Две веќе отидоа. ⚡️ https://t.co/I5P4e30zDl
5ReTweets106Favorites·Details
Домачица са будем. 😁 https://t.co/F9eLkoHzkJ
8ReTweets96Favorites·Details
Две твитерџики видени во еден од нашите познати маркети 😂😂😂 https://t.co/7pPJhbh47Y
8ReTweets92Favorites·Details
Глуп човек верува, паметен проверува. 🤌
13ReTweets73Favorites·Details
Ако ништо друго можам да се пофалам со тоа дека никогаш не сум забодела нож во грб на никој близок.
Сите што повеќе ги нема во мојов живот сами си го избрале патот.
11ReTweets75Favorites·Details
Рано е да почне прославата? 🙈😁😂🥂 https://t.co/OdQOlHEdJy
2ReTweets98Favorites·Details
Забележана е зачестена посета на метрополата од страна на твитерџики од провинција. 😁
Се игра некоја игра, јас да ви кажам! 🤭😁😂 https://t.co/J6O3DsMort
6ReTweets85Favorites·Details
Не бидете неблагодарни, речете едно фала на тие кои се заслужни за вашата моментална среќа.
За несреќата сами ќе бидете. 😂
11ReTweets67Favorites·Details
Јас сум од времето кога во домашен пакет на интернет добивавме само 2MB. 🙈😂 https://t.co/qIjVUEaDPo
5ReTweets84Favorites·Details
Времето секогаш покажува кој е кој. Кој човек, кој гној.
7ReTweets73Favorites·Details
Она кога ќе речат
"Нека му/и служи на чест"...
Која чест? Да имале чест не би дошло до таков момент.
10ReTweets62Favorites·Details
Сите си имаме маки.
Само некој одбира да биде позитивен, некој плачипичка.
8ReTweets67Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Карпаkarpa_190447
2kristijann1kristijjann133
3ЅВЕЗДА💫theredhair427
4The Templarandon_usa25
5Џиги-Миги ᛞᚨᚾᛁᛖᛚdzigi_migi18
6Sramezliva Masturbatorkasramezlivam16
7Гуру де Коркаш™bejbiboy214
8Edmond Dantesedmondd7178012113
9Sunshineubava_i_milna12
10Romaroma9237718111