TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🗣️ @se_e_dno
#reach: 20916   ( 946th )
#followers: 1825   ( 2435th )
Ти што се омажија/ оженија на 22/3 а сега цепаат 40 ка, живот живеат јас да ви кажам, со големи деца, поголеми тинејџери се и од нив. 😛😄🔥🤌❤️
7ReTweets137Favorites·Details
7ReTweets36Favorites·Details
Кога ќе ти легне некоја на срце, се друго ти е губење време...
6ReTweets30Favorites·Details
Једна мала плава .... 🔊🎵🎵🎵 https://t.co/8N9n9E59dL
2ReTweets17Favorites·Details
Ова можевме да бидеме ние, ама ти не знаеш макарони да свариш.. 🥹😳🥺 https://t.co/bsE0Iqw4f3
1ReTweets10Favorites·Details
Еден денес слави, 9 години во брак... 🔥👀🤷
0ReTweets3Favorites·Details
🔥🔥🔥🔥https://t.co/IbDolqCtOn
0ReTweets3Favorites·Details
Денес ја почуствував таа нелагодност која постојано ја имаат женските, кога им се става некој шо не им е по ќеф, и мене денес две тетки, 🥹 и така, преживеав
0ReTweets5Favorites·Details
@kazi_ultimatum евентуално
0ReTweets2Favorites·Details
@duplaskorpija12 со црвено вино, добро ќе лизга.. 🤌👌🔥❤️
0ReTweets1Favorites·Details
@Minskonhet_ убаа плетка
0ReTweets1Favorites·Details
@TojSoSlikite виљушкар и завршена работа
0ReTweets1Favorites·Details
@Mijakott одма потопло е, кога го видов, џоа парно пуштија.. 😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
10:10
0ReTweets1Favorites·Details
@Scarlett_O_5 ❤️🔥😉
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@callmemicce Една кола ако може, од Кучевишка бара до Радишани.. прием колега...
0ReTweets1Favorites·Details
@Mica90424053 Мица со тебе кафе мора да пијам, па нека рока Путин после нуклеарките.. 👀🔥🔥🔥
0ReTweets1Favorites·Details
@mara00914095 често ја седам таа клупа кога возам бајк...
0ReTweets1Favorites·Details
@callmemicce 🍻👌😂
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Scarlett O'Harascarlett_o_53
2not.your.ordinary.womanduplaskorpija122
3micecallmemicce2
4Блеферel_padrino____1
5JasMinajasminacv1
6Маленmctiggaz1
7Јордан Пиперкатаkozica_cer1
8Рон Ван Демистриtojsoslikite1
9Мијакотmijakott1
10BubbleGum 🍬kazi_ultimatum1