TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џеки @seedno_
#reach: 1070   ( 1640rd )
#followers: 1068   ( 4396th )
Женска ти тебе те сака но мене ме посакува. https://t.co/ZbeuT89ygR
1ReTweets4Favorites·Details
Сон на секој провинцијалец му е колата да му е на скопски таблици.
1ReTweets3Favorites·Details
Ти сакаш да ја жениш, а мене ми беше само за ебење. Не сме исти.
1ReTweets1Favorites·Details
@Blackravenm @BIackNinya Сигурно си дебел и неженет.
0ReTweets3Favorites·Details
@Blackravenm @BIackNinya а нинџа е само дебел.
0ReTweets3Favorites·Details
@Blackravenm @BIackNinya Ако е вистина тоа тогаш немаше да ми љубомориш.
0ReTweets3Favorites·Details
@Scarlett_O_5 @Blackravenm @BIackNinya Пази се на твтиер, сите се со задни намери.
0ReTweets3Favorites·Details
Кога бев мал и млад, 18-19 години, тогашната женска ми удри шамар и од утрето па сѐ до денес без никакво објаснување се понашам ко таа да не постои. Нема подобра одмазда од ова, одговорно тврдам.
0ReTweets2Favorites·Details
@BIackNinya Ти имаш пивски стомак тоа е факт, можеш да љубомориш колку сакаш
0ReTweets2Favorites·Details
@BIackNinya Јас барем имам стомачни.
0ReTweets2Favorites·Details
@Scarlett_O_5 @Blackravenm @BIackNinya Ти нели мажена си?
0ReTweets2Favorites·Details
@BIackNinya @Scarlett_O_5 @Blackravenm Секој ден јадам грав ради протеинот. Јадам и друго но грав и месо секој ден.
0ReTweets2Favorites·Details
@Scarlett_O_5 @Blackravenm @BIackNinya И он е женет па види го кај секој твитерџика со згоден аватар се става со коментари.
0ReTweets2Favorites·Details
Кој го ебе Скопје, домазет се најавив.
0ReTweets1Favorites·Details
@BlackTaurus7 Ако само чекаме, со твитање нема да дочекаме никад.
0ReTweets1Favorites·Details
@HarbinAmetaj @ednokollace Ама кога знаеш не треба да купуваш. Ќе си јадеш нешто што ќе го спремиш дома и тоа е тоа.
0ReTweets1Favorites·Details
Ете така дами и господа. https://t.co/aDwVPbwOnM
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Буквално јас. https://t.co/nsDehYUDgZ
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Black Ninjabiackninya14
2Shaban Ravenightblackravenm12
3Scarlett O'Harascarlett_o_59
4Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus71
5introvert ✸harbinametaj1
6Колаче (╯3╰)ednokollace1
7Metamorph🏴‍☠️🇦🇼🇧🇳🇨🇨🇩🇬🇬🇵🇭🇹🇵🇬🇵🇰🇹🇰petstokec1
8Методија Белевскиmetodija691