TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сеир Бег @seirbey
#reach: 7963   ( 843rd )
#followers: 1000   ( 4685th )
Ќе реагира ли ЈО за ова кривично дело и зошто не? https://t.co/ggf10WT1WT
7ReTweets32Favorites·Details
Немаме капацитет да бидеме ни племе, а не па нација.
6ReTweets24Favorites·Details
@Malta97039924 Шерлоче ти ли си?
0ReTweets10Favorites·Details
@Grdo_pajce Пролет
0ReTweets2Favorites·Details
@Beelyana Се земавме нали 🤷‍♂️💝
0ReTweets1Favorites·Details
@Beelyana Не отварај вакви теми. Болат.
0ReTweets1Favorites·Details
@Beelyana кажуј како
0ReTweets1Favorites·Details
@Enkriptirana Жити се? Знаеш ти што се е ИТ?
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@toilet_paper10 Значи не те одрале.
0ReTweets1Favorites·Details
@BumBumCiaoTokio @Betta1024 А зошто би ги напаѓале? Каков проблем има Русија?
0ReTweets1Favorites·Details
@chocoladnaaa Комуналии се плаќаат според потрошено и/или површина. Нема врска со логика.
0ReTweets0Favorites·Details
@StojkoMojov Елон си ја билда вредноста на доџкоин. Веќе е 26% горе.
0ReTweets0Favorites·Details
@PlaviOchi @Soleimani_QUDS Законот е донесен во 2014.
0ReTweets0Favorites·Details
@Effo_Antivirus @DeteLoso Секако е лоша. Доказ дека светот е во гомна до гуша.
0ReTweets0Favorites·Details
@toilet_paper10 Ти купи ли?
0ReTweets0Favorites·Details
@Effo_Antivirus @VladaMK И вгодина Мицко кога ќе биде премиер, пак вака да ги поздравите.
0ReTweets0Favorites·Details
@LepceSoSalamce Смешен обид да им се помогне на обвинетите.
0ReTweets0Favorites·Details
@StojkoMojov Сите Хрватска појдоа да работат
0ReTweets0Favorites·Details
@BumBumCiaoTokio @Betta1024 Ај објасни ми
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1BBbeelyana3
2Tomče Kruzev🇲🇰🇸🇮bumbumciaotokio3
3LadyLiberty🗽Standing With Ukraine and Macedoniabetta10243
4Стојко Мојов Слава Україні! 🇲🇰 🇺🇦 🇺🇸stojkomojov2
5effoeffo_antivirus2
6Раск🅰️жу🅱️ачотtoilet_paper102
7Erika Errorchocoladnaaa1
8∫eˣdxenkriptirana1
9Pajcew Cobra Tategrdo_pajce1
10🅺🅾🅼š🅸🅹🅰plaviochi1