TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

SapioSterilna 😽 @seksismoka
#reach: 51770   ( 480rd )
#followers: 703   ( 6094th )
Ми прати оганче на Инстаграм. Се думам што му значи тоа? Дали ме гледа како парче месо па сака да ме стави на жар? Дали сум огнена девојка и сака да му ја стоплам неговата ергенска душа? Дали сака да ме запали со бензин? Да ме носи на скара?
25ReTweets182Favorites·Details
Иднината на девојките кои завршиле филозофски факултет. https://t.co/zlECUpJzeb
15ReTweets180Favorites·Details
За бројката од 500 следачи, повелете слика со две мачки 😏 https://t.co/zbtEW4pL9R
5ReTweets220Favorites·Details
5ReTweets203Favorites·Details
Прав вмровец го мести времето на правење дете, за да испадне детето дупли лав. 🦁 ♌
9ReTweets90Favorites·Details
Дечко, дали си апстрактен уметник бидејќи сакам да ме разнесеш на платно?
8ReTweets77Favorites·Details
2021 update:
-конечно ја добив дипломата од УКИМ и размислувам на кој протест да ја запалам‽
-почнав да учам нешто сосема трето.
-типот со кој што се дејтав, видов дека има сериозни пороци и многу става прашок за пециво на маса.
-се вратив на моето хоби цртање
0ReTweets88Favorites·Details
Како за човек на кого ни лажичка од кафе Браво ми се нема паднато, не знам зошто мислам дека ќе имам среќа за добар маж. 🥴
5ReTweets54Favorites·Details
Драг Васко Ефтов, не се нервирај! Сега му пишав на Мирко Попов, ќе дојде да ти пушти музика и да ти донесе бомбони. 😍
5ReTweets48Favorites·Details
@Dorcobre Не се важни моите години, туку годината во која се случи тоа. 2006 година, јас и мојот избраник на вести ја видовме личноста која што знаевме дека ќе ја смени иднината на Македонија. Гледајќи во просперитетот и политичката смелост на Никола Груевски, се соблековме и бидна тој акт
6ReTweets36Favorites·Details
-тука ме знаете како секси смока и се надевам сум ви интересна
-уште преживувам тука
-не го гледам веќе Васко Ефтов
-се запознав со многу коректни луѓе
-тело ремек дело
-психичка состојба постабилна од лани
0ReTweets37Favorites·Details
Се надевам дека нема да се буни кога ќе ја нацртам обединета Македонија на неговиот грб 🥺 https://t.co/SosCUekOLG
2ReTweets28Favorites·Details
Љубиш ли ме, мамиш ли ме, ил сос' мен се подиграваш, да ти мине времето.
0ReTweets33Favorites·Details
Добив прекрасен подарок!
Во тренд со Твитер и сликањето чорапи, плус за женско се нужни да не ми се преладат јајниците. Ах, да и некогаш сум лута ко пиперка.
@Dari0430 фала најнајвнук мој 😍🥰 https://t.co/JmjsmgIrwn
2ReTweets25Favorites·Details
Пред пола саат разговарање на сериозни теми за животот, а сега анализа на смоки кои се обликувани како крокодили.
1ReTweets23Favorites·Details
Наместо со пеперутка, може ланче со птица, одамна ми летна чавката.
0ReTweets16Favorites·Details
На овој ден фали Сквиз Ми и нивниот најдобар сендвич и американо 🥺
0ReTweets14Favorites·Details
Во био ставив: "Лична глава, бујни гради и прекрасен стас".
Секако дека ако ми пише која песна од Ристо Бомбата e, нема да го оставам на seen.
0ReTweets12Favorites·Details
@SerPodjebavac Сакам маж што гејма со мене, но не да ме гејма мене
1ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Daridari043012
2Комшијаplaviochi7
3AMGthemacedon7775
4Летечи факманficoku4
5Дисидент0aleksan007615144
6Barbara Baron 🦹‍♀️track_woman3
7Трајче Трпевoffnikol3
8Едвард Благојчеblazoelixir3
9Кашлицааааааа 😷kashlicaa3
10Мерлинambrosiusmk3