TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мис Шелби @selbi1234
#reach: 5526   ( 3480rd )
#followers: 1095   ( 3618th )
#1
Абе ова со епидемииве на секои 100 години му доаѓа нешто како spring cleaning на планетата или како? 🙄
2ReTweets14Favorites·Details
#2
Со неговата 🙄 https://t.co/RJAXvHlymI
1ReTweets7Favorites·Details
#3
Баш ме интересира кога ќе и текне на Тинка да пише дал смо живи, дал нисмо 🙄
1ReTweets4Favorites·Details
#4
@topceglopce @kvasec1 И тогаш бевме кул и сада смо 🤘🤙
0ReTweets2Favorites·Details
#6
@topceglopce СМО, СМО фала на питање 😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@thewitch_craft Тоа е више него јасно 🙄 no need of stating the obvious..
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@vojtex_ Ејј и ја тоа го викам увек 😁😁
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@VDJALiEN Нече кантер да и дава лајф совети ама добро 🙄😅
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Тинка Минка🍕topceglopce3
2Квасецkvasec12
3pronoiathewitch_craft1
4Vojtexvojtex_1
5Ali.Aivvdjalien1