TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Душиче - хилта @seljaksopari
#reach: 401   ( 2144th )
#followers: 403   ( 10454th )
Внуче од прв братучед родено во 7ми месец 1450gr после скоро 50 дена во инкубатор го пуштија да си оди дома живо и здраво, мојата рака спрема неговата, многу љубов во една слика! https://t.co/8TZuzCjVSo
9ReTweets376Favorites·Details
Зошто нема translate на твитов? Што јазик е ова? https://t.co/B4yZl92EUF
0ReTweets7Favorites·Details
Доволно ми се за луд провод у Маврово или ич да не тргнувам?! https://t.co/P2ITFYgp9z
0ReTweets4Favorites·Details
@Karpa_1904 Не се секирај се префрла во друга банка, обезбедени се да им го вратиш долгот ти не си обезбеден да ти го "покријат" твојот капитал ако го имаш кај нив!
0ReTweets2Favorites·Details
@sanja_sa Поубаво створење у живот не сум видел!
0ReTweets2Favorites·Details
@Corner_43 Да ја дочистам масава и поаѓам https://t.co/RVgwnB8YZi
0ReTweets1Favorites·Details
@Corner_43 Па нема да купувам хотел, идам да се начукам и да се искурвам, само ако нема тетки од битола!
0ReTweets1Favorites·Details
Кога сиромаштијата би требало да се преточи во слика 🥺 https://t.co/1TusuUSHMz
0ReTweets1Favorites·Details
@penggemaar @Corner_43 Прво се многу више од 10к второ скијање само у друга варијанта ме занима.
0ReTweets1Favorites·Details
@penggemaar @Corner_43 Најискрено не се разбирам и никогаш не сум скијал, одам по ски центри кај што има журки и млад народ да си поминам убаво, не сум ни пробал да скијам ама еве ќе те послушам и ќе пробам.
0ReTweets1Favorites·Details
@penggemaar @Corner_43 Имај у предвид дека парите од сликата се џепарац онака за секојдневни трошкови
0ReTweets1Favorites·Details
@IamAliceMadness @penggemaar Најдобра мерка за претпазливост ако знаеш дека ќе те осудат, си ја лежиш казната дома до правосилност, не смееш да искачаш подалеку од дворот, џандари те проверуваат 1/2 пати дневно дали си дома, понправосилност идеш вадиш жолчка одложуваш и така си ја одлежуваш дома!
0ReTweets1Favorites·Details
@FicoKu Исто, наздравје! https://t.co/cU4530heLO
0ReTweets1Favorites·Details
@FicoKu Сегде по малку, да не ставам слики ќе биде се курчи овој става голи слики, а на бабине им лајкаат слики од теретана!

ДВОЈНИ АРШИНИ!!!
0ReTweets1Favorites·Details
@FicoKu Ја сум се уште on market не можат таков муабет да ми извадат, не можат ни дека сум сељак пошто не кријам дека сум, така да ќе опалам некоја!
0ReTweets1Favorites·Details
Бидете така некоја твитерџика по случаен избор ќе биде освоена во дм во следниве саат време!!!
0ReTweets1Favorites·Details
Ми се спие, ми се седи, ме боли глава, ми се умира, ми се живее, ништо не ми се прави, поима немам што да правам.
0ReTweets1Favorites·Details
@Dr_Koljo Брат една рака не цела, немој да ме јебеш 'рава од Неготино многу убаво ја знам затоа ја прашав дали тоа се однесува на деновиве
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Синеcorner_436
2Punchable Пичлеме and 23 otherspenggemaar4
3Летечи фахманficoku3
4Карпаkarpa_19042
5Tabletatablettaj2
6aлисa у вондeрлeндiamalicemadness1
7др. Кољоdr_koljo1