TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Семир @semir_k11
#reach: 89645   ( 141st )
#followers: 961   ( 3841st )
#1
Израснав со песните на Бујар Османи https://t.co/V0vzB6ek01
140ReTweets430Favorites·Details
#2
Мозокот вика Алах ама душата “Енерџи Стрип-Клуб Тетово“ https://t.co/Mh6MkdCqRJ
72ReTweets273Favorites·Details
#3
Победници ! https://t.co/pdOq2jv0tL
78ReTweets246Favorites·Details
#4
Паметен израснат во фамилија која навистина се грижи за околината не е корумпиран, нема сивила од минатото, прекрасен е со луѓе, а другиот од десно е Петре Шилегов . https://t.co/oPWglXd3ir
63ReTweets194Favorites·Details
#5
Ајдеее нека за многу години .. https://t.co/fw10dGUHc1
30ReTweets67Favorites·Details
#6
Не беее ,,, https://t.co/FxcSNYRa2b
18ReTweets61Favorites·Details
#7
Чекајте бројчаникот да го ѕирнеме ... https://t.co/6yuCfwhrKE
22ReTweets48Favorites·Details
#8
Пак не утнаа ? https://t.co/tb02hzqAYi
14ReTweets44Favorites·Details
#9
Очекувам статус од Шилегов : Градот Скопје и овој пат ја заврши својата работа го исчисти ЃУБРЕТО од плоштадот .. https://t.co/CEeM9Imq6r
12ReTweets38Favorites·Details
#10
Датумот за ЕУ не е како Стево Пендаровски, па да се додели по втор пат ..
13ReTweets30Favorites·Details
#11
А што мислевте стечајци дека ќе шмркаат ? https://t.co/uQbHmVarSW
9ReTweets40Favorites·Details
#12
Истрагата за ненавремено прскање против комарци е во тек ... https://t.co/TNSH05scls
10ReTweets33Favorites·Details
#13
Катица : Заев лажел за Диво Насеље
- Нема шанси нашиот премиер да лажел, не верувам, фејк њуз ..
11ReTweets27Favorites·Details
#14
ИВЗ е повеќе од владата на Заев ова ли е чистката, ова повеќе наликува како да е втор жолт картон за З.З... https://t.co/MbFLZLaNS8
8ReTweets25Favorites·Details
#15
Другата капитална инвестиција од градскиот татко очекувам да биде чашки за ракија со логото на Град Скопје.
8ReTweets24Favorites·Details
#16
Потрагата по Меси сеуште трае .... https://t.co/sP0Usody8X
9ReTweets17Favorites·Details
#17
Голем успех што СДСМ ја научија лекцијата и конечно се реформираат во Титови леви сили. https://t.co/kzvBAk8t7D
8ReTweets19Favorites·Details
#18
Справување со криза ... https://t.co/bbqKzQVNyA
7ReTweets20Favorites·Details
#19
Неко меџу нама није наш ... https://t.co/q6X0jNoTj5
6ReTweets22Favorites·Details
#20
Лицемерие ... https://t.co/y6ApnWMoba
7ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Toto #ДвижењеБојкотирамtoto299296009
2Христијан Мицкоскиmickoskihm3
3Зоран Заевzoran_zaev1
4Тетка Икиtetkicai1
5Sweet but ВМРОpravednatavita1
6Боксерот од Маџарскаgrujo_bokser101
7СЕВЕРЏАН #Северна никогашbrunoba037148101
8Makedončišteshopkarishte1
9НЕДОПИРЛИВАnedopirliva11
10The D Jthedjmkd1