TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Марек М @serafimovskip
#reach: 0   ( 43728th )
#followers: 120   ( 22360rd )
@borokitanoski Ама затоа Скендер може со копје....јели...мајмуне....тоа е нормално...а ова ненормално. батиспечалобати
0ReTweets6Favorites·Details
@osmini_ не се 30 и точка
0ReTweets3Favorites·Details
@Namoitemaliot Нека издржи што подолго и нека биде цврст секогаш, како вистински Македонец!!!
0ReTweets2Favorites·Details
Еве како се информира во Северна...и уствари како стојат работиве... https://t.co/wVnQrJQlgx
0ReTweets2Favorites·Details
@aP41IWsLgUTQD1T не го следам...уствари го одбегнувам...шо прашал?
0ReTweets1Favorites·Details
@roze_______ хахаххахха.....ко видов денеска кој праша...све јасно е
0ReTweets1Favorites·Details
@Cvetin Сакав да те прашам колку е кромидот на пазар, ама ми отиде директно у призмата. Мош ќе се увредат од грешката...се извинњавам
0ReTweets1Favorites·Details
@aP41IWsLgUTQD1T негоите го протресле, малкуцка изглеа...
0ReTweets1Favorites·Details
@Vesna221091663 би сакал да можам да помогнам
0ReTweets1Favorites·Details
@roze_______ грешка кај франција....се кладиш?
0ReTweets1Favorites·Details
@macaa608 иди бе...овде и стари има...ме извае отпамет
0ReTweets1Favorites·Details
@Babyblue4433 не те..."уредникот"....ми те дава
0ReTweets1Favorites·Details
@ekakodane Познајеш се по "дпне"
0ReTweets1Favorites·Details
@DonCorleonski многу јако име имаш...не смеам да противречам....
0ReTweets1Favorites·Details
@osmini_ шмиршајВна :)))))
0ReTweets1Favorites·Details
@brunobananinani шала настрана....не чини сликава ич (атмосферата)
0ReTweets1Favorites·Details
@roze_______ прем со вице прем....е надвор од протокол. или таа е нешто др. освен вице
0ReTweets1Favorites·Details
@vortexlady14 А што па да се споредуваме....или има грантчиња
0ReTweets1Favorites·Details
@SmetaloLevo исти а!?....мрш
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
17️⃣osmini_5
2Moon Pearlroze_______4
3Раск🅰️жу🅱️ачотtoilet_paper103
4Лудиот Макс.ap41iwslgutqd1t2
5БејбиБлу 💋babyblue44332
6МенталисТsmetalolevo1
7Prizmaprizma_birn1
8Патриотско Друштвоpatrioticlub1
9Кирјанаsvoja_na_svoeto1
10Shoku Boroborokitanoski1