TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ϲⲉⲣⲇⲁ̀ⲣѿ 🇾🇪🇸🇾🇱🇧🇵🇸🇧🇾🇦🇲🇮🇷🇰🇵🇻🇳🇪🇭 @serdar_martoloz
#reach: 11338   ( 695th )
#followers: 1049   ( 4413rd )
Ексклузивно : Точка У протестира против затворањето на Мекдоналдс во Белорусија ✊ https://t.co/43NVBpoRo1
7ReTweets17Favorites·Details
В ред, твитерџии, барам само сериозни и искрени одговори тука ( и по можност ретвит за порепрезентативен примерок 🙏 )

Како го акцентирате зборот "ауди" 🤔
5ReTweets5Favorites·Details
@gladiat0r100 Коментаров успеа да биде и бетер

> пушењето курови при УЧК е неопходно за да се спречи Левица да не дојдат на власт

Да не знае чоек дал да плаче ил да се смее 😏 https://t.co/ORBc2LfZ6t
2ReTweets3Favorites·Details
Мултикултурализам ти е деветнаесет шиптари и еден каурин во иста просторија

Граѓански национализам ти е деветнаесет шиптари и еден каурин во иста просторија, само што просторијата е месен комитет на ЖМРО
1ReTweets4Favorites·Details
Многу бргу заборавивте како го парализиравте цело Скопје за време на Шарена Проституција, нели љуѓенца 😈

https://t.co/TIza1ibCI3
1ReTweets2Favorites·Details
The main takeaway from this is that all the other Socialdemocrat members of the Reichstag - most of them Јеѡѕ - gleefully voted for the war and war credits, hoping to conquer the Pale of Settlement from the Russians ☝😤 https://t.co/M8eHpOYkfH
0ReTweets4Favorites·Details
*освен коа вие мочковци блокиравте цел град за време на Шарена Проституција, ама тогаш нели ѓоамити режим туркавте 😏

https://t.co/PqsU8IDV1E
0ReTweets4Favorites·Details
Ова беше лесно

Ајде сега ново прашање :

Како го акцентирате зборот "аудио"
1ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1SnaaVraništanskavranistanska3
2Едвард Благојчеblazoelixir3
3хедонистичен 🇲🇰crvenigjavolimk3
4ОфДјутиКомидианoffdutycomedian2
5Justice and dick🇲🇰🇵🇱theholyemperor21
6Шаман 🐍🦠☣️🦇🌍🍁👁️gladiat0r1001