TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сериски Подјебавач @serpodjebavac
#reach: 24785   ( 330rd )
#followers: 1100   ( 4221st )
@TheRedHair4 @Scarlett_O_5 Оооо среќен нека е @magn3to0. Голем да растеш, жив здрав. И да го слушаш и батко Сериски, не само те...🫢 твитерџикиве... 😂
1ReTweets4Favorites·Details
И да не му пишеш пак ќе те ограби, така да прави како се чувствуваш. 🤷‍♂️ https://t.co/euUdi7semX https://t.co/LhEg6lKLjq
1ReTweets3Favorites·Details
Fuck glue. How do you put on thermal paste? https://t.co/ne9ONeKW8e
0ReTweets3Favorites·Details
@Se_e_Dno @magn3to0 @kazi_ultimatum @Mladi_1312 Како е правилно "Сеедно" или "Се е дно"? 🤔
0ReTweets3Favorites·Details
@TheRedHair4 Колку пати плитко, колку длабоко? 😂
0ReTweets3Favorites·Details
@TheRedHair4 @Scarlett_O_5 @magn3to0 Абе не дека се срамам ама ми текна дека не е чесно да се издигнувам на сметка на други иако веројатно сме слична возраст. 😂
0ReTweets3Favorites·Details
@AnniSorf Не е точно! Крадец ќе ти земе, он ќе ти даде. 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@kreativenum Кој им е крив што не се паметни и убави како нас. 💅
0ReTweets2Favorites·Details
@PizdaViMater Баби, баби... За пензијата да ги фатиш. 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@Lajka_od_svemir 😂 Многу брзо си ја завршила. 🙄
0ReTweets2Favorites·Details
@Kikinakoki Секоја вечер е за секс. 🤷‍♂️
0ReTweets2Favorites·Details
@fake_rapunzel Ѓубре едно... Што си направил овојпат? 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@Scarlett_O_5 Страв ни е Скарлет, ќе игра прстот. 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@magn3to0 @TheRedHair4 @Scarlett_O_5 Имам чувство ќе се спасиш пошто ти е роденден, иначе ќе те распнеа сега. 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@flyme2the_moon_ 😬 Дури ни тој што сакаш да те допре? 😆🥰
0ReTweets1Favorites·Details
@Minskonhet_ @LadnoPivoGrch Попот е тука да се бори со Сотаната. 😆
0ReTweets1Favorites·Details
@Minskonhet_ Ете ти сега, баш се мислев да станам курва. 🙄
0ReTweets1Favorites·Details
@Minskonhet_ @LadnoPivoGrch Ја шират борбата,специјален пратеник. Сотаната е на сите социјални мрежи. https://t.co/qgKd7y08gr
0ReTweets1Favorites·Details
@Minskonhet_ Ама нејќам да останам курва, сакам само онака, малкуцка. 🙄
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Magneto 🧲magn3to08
2Lajkalajka_od_svemir7
3Scarlett O'Harascarlett_o_57
4🌙flyme2the_moon_6
5Креативниотkreativenum5
6БејбиБлу 💋babyblue33445
7ЅВЕЗДА💫theredhair45
8Andromacheindig05alpha4
9Анние ⚛️annisorf3
10BubbleGum 🍭kazi_ultimatum3