TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сезнајко @seznajko_mk
#reach: 10132   ( 761st )
#followers: 834   ( 5568th )
Чуварите у Идризово:
-Шо праите бе?
Затворениците:
-Со тетин ми копаме бунари, хахахах
Чуварите:
Ахахахах
7ReTweets40Favorites·Details
@galevski шо сакаш јади само ребро у фурна не јади, тоа ти е најпреварантска работа шо се нуди.
Фурна во Јаја Паша за симит или солени стапчиња.
Рибја чорба во Бабе.
Телешка во Феријален и Дојрана не е лошо.
Плескавица во ДМ.
Ребро свежо кај Бале и друго не е лошо.
Бифтек у Дитрикт.
1ReTweets1Favorites·Details
ЕЛМААААААААААААААААААААСССССССССССССССССС💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎
0ReTweets4Favorites·Details
@mancesterovec7 Локатели и Фаџоли се подобри од сите шо играат во моментов за Италија.
0ReTweets1Favorites·Details
@biTechminus @773df48f87ec43d море Брајчино го знам и Тополчани го знам, само трева е обраснат.
0ReTweets1Favorites·Details
Да се отвори на Филолошки смер непалски да се изучува, пошо коа ќе дојдат луѓево ќе треба некој да им објасни шо треба да прават и да им објаснат основни работи. Пример, шо е тоа продадена душа комуњар, чив е Гоце, за коа ќе седат со колегите пред коперација да имаат муабет.
0ReTweets0Favorites·Details
@biTechminus ја пре шах би глеал Македонија Азербеџан него тоа.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ТУТУНОБЕРАЧИТЕ 2.0bitechminus3
2Кичеецотmancesterovec72
3Biljana Nikolovska773df48f87ec43d1
4Протестантски Оџаgalevski1