TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ShakaG @shakag18
#reach: 0   ( 38174th )
#followers: 1353   ( 3363rd )
@milanzng @SendvicSoVegeta Епа реновирај и подрумот набрзина
0ReTweets5Favorites·Details
@gandrevski72 @djamadanceto Ааа па добро тогаш, да идам да земам3 кила за ~4,000 ден
0ReTweets2Favorites·Details
@tainstvenodete Па ти не си чоек бе, ти си злато.
Заслужуваш цела гајба денес да испиеш!
0ReTweets1Favorites·Details
@arozgj Јасно ми е, затоа и еве се случи со лош превод до погрешна конотација да се стигне.
0ReTweets1Favorites·Details
@arozgj Не треба да боде “Руското семејство”, туку семејството Руси!
Се презиваат Руси и се со албанско потекло, а не се руси (со руско потекло).
0ReTweets0Favorites·Details
@Vlatko_Werder Јас вака реагирам на “викај ура”.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1☀ Мarozgj2
2Таинственото Детеtainstvenodete1
3г. Влатко Вердерvlatko_werder1
4Goran Andrevskigandrevski721
5Brainydjamadanceto1
6Командант Маркmilanzng1
7Astérixsendvicsovegeta1