TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

шиликурант @shilikurant
#reach: 4008   ( 1162nd )
#followers: 3378   ( 1198th )
Наполнив 35, а уште личам ко за 34... https://t.co/7HPQMoh0uW
7ReTweets76Favorites·Details
@ellielche @LeCaffeine Пред 20 години тапацирање кревет од оние старите со дрвени страници и менување сунѓери беше 4500 денари...
За два плативме 9к...
Така да евтино е, тапацирај...
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1вселенаellielche1
2Ретко пилеlecaffeine1