TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Артистот @shkottt
#reach: 81785   ( 166th )
#followers: 9959   ( 154th )
#1
Пред да ја зимаме невестата https://t.co/cSqPjCGnOD
6ReTweets142Favorites·Details
#2
Тамара евровизија ❌
Заев нобел ❌
Хатиџе оскар ❌
Датум за преговори ❌
#welcome1995
17ReTweets101Favorites·Details
#3
Прееска поминував на камени мост каде што седеше едно дете со 200 денари во кутија. Се наведнав и му земав 100. Пола за мене, пола за детето.
18ReTweets79Favorites·Details
#4
секоја чест за Шакира и Џеј Ло. Години на Ќулавкова се
19ReTweets68Favorites·Details
#5
#6
Ајде сите по еден рипорт https://t.co/YmrYoDJBQd
10ReTweets42Favorites·Details
#7
жал ми е за Милошевски што деновите на слобода не ги поминува со фамилијата
10ReTweets40Favorites·Details
#8
Ради вакви гадови ја изгубив довербата во животните https://t.co/ynY0xcHwtg
9ReTweets36Favorites·Details
#9
не ти е лесно знам, мислиш твитер се распаднал. https://t.co/OcLnbVkFvl
6ReTweets40Favorites·Details
#10
Секоја чест за речитоста на Ќулавкова. Џеј Ло и Шакира на нејзини години на шипки се бесеа.
5ReTweets42Favorites·Details
#11
пред да твитнам нешто седнувам 2 дена однапред и правам една мини докторска дисертација на таа тема. ти твиташ тоа што прво на курот ќе ти светне јебемте у та уста шкрбава
8ReTweets31Favorites·Details
#12
Принцот Хари посетува психијатар. Ние твитерџиите со просечна македонска плата имаме совет за него: Пола за пчелите, пола за Меган.
4ReTweets42Favorites·Details
#13
Вчера пред седмица на ладното го начекав Мешков. Го прашав што прави тука, но не беше во можност да зборува. по 30 минути Цвета излезе со хамбургер и кока кола, го одврза и заминаа во правец на песталоци.
7ReTweets28Favorites·Details
#14
вчера седам на кауч кога нешто гледам ме боде одоздола. брцам раката измеѓу, вадам оскар. не бе животов е ролеркостер
8ReTweets24Favorites·Details
#15
Денеска Талат Џафери ја започна седницата облечен во дрес со број 8. Секоја чест легендо!
2ReTweets38Favorites·Details
#16
Стваралац: Нека биде светлина.
1/7
6ReTweets26Favorites·Details
#17
сериозно децата дома ги чувате?
5ReTweets29Favorites·Details
#18
има некоја убавина во документарецов https://t.co/ENG7SXG6hl
5ReTweets25Favorites·Details
#19
Резервација на име Рашела
7ReTweets19Favorites·Details
#20
прееска јадев кобра и сега како да имам температура
4ReTweets27Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џагдишаdzagdisha27
2RēnåTabaad_influence19
3FilipHerin 🇲🇰🔱🇪🇺herrpipo16
4обичен човекmeskov8111
5Полтрол 🇮🇱neznajach10
6Ljubišasulimanovic9
7Цветко од Африка (Африканец бр.003)skhornet9
8Нандоniceasshole18
9Синеcorner_437
10TheRealstefan_tod6