TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шодер @shoeder006
#reach: 0   ( 25223rd )
#followers: 605   ( 6713rd )
На паметните ќе им биде забрането да размислуваат, тоа ги вреѓало глупавите.
3ReTweets5Favorites·Details
@hemicarot Имаме знаење и моќ да стигнеме до 1000, ако не и појќе.
1ReTweets0Favorites·Details
@TheFitzzz Незнаев дека работи на SpaceX програмата.
0ReTweets3Favorites·Details
Оној што го згази хирургот, утре ќе организира ли протести?
1ReTweets0Favorites·Details
@L_Traveler__ @Carevata_Kerka Му купувам на малиот "Калаш" и ќе му кажам кој не ми се свиѓа.
0ReTweets3Favorites·Details
@LEVEL_mk @abajkov На друго место за ова се иде затвор.
0ReTweets2Favorites·Details
@cherga_omnes @BrlaBrla Ја по правило пуштам вода после секое попишуење
0ReTweets2Favorites·Details
И Ким Џонг Ил е единствен кандидат веќе со години.
0ReTweets2Favorites·Details
@antropol_mk @C4i7Z @levica_partija Како и сигурносните појаси во три точки од Волво
0ReTweets1Favorites·Details
@hemicarot Ќе ги ставаат на ЦД
0ReTweets1Favorites·Details
@Viktor_Stevich LGBT feminists excluded
0ReTweets1Favorites·Details
Пробувам веќе 2-3 дена да замислам онлајн парламентарни избори.
0ReTweets1Favorites·Details
Од сите најумен излезе Крсто.
Не затвор туку и тендер си ќари.
0ReTweets1Favorites·Details
Он го чита Ниче и Кант. https://t.co/mHBGwAKPFX
0ReTweets1Favorites·Details
@Grdo_pajce Техникал супорт. Жолтата куќа заврши работа, каде бубрег, каде око....
0ReTweets1Favorites·Details
@Milaceski И ти гласаш т.е му даваш пак.
И се така.
0ReTweets1Favorites·Details
@LepceSoSalamce Ако сакал да се јави ќе се јавел.
0ReTweets1Favorites·Details
Имам чувство дека Филолошки ќе го преименуваат во Тодор Живков.
0ReTweets1Favorites·Details
@Viktor_Stevich На бугарски тоа му дојде као Д.О.О.
0ReTweets1Favorites·Details
@milanzng Ќе биде опасно ако е обратно.
Незнам дли кинез ќе може да издржи црнец медицинско лице.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1KoToTamoPevavladimirjosifo13
2Виктор Стевичviktor_stevich3
3Aleksandar Bajkov 🔱abajkov3
4︽☆︽ Чиз™ ︽☆︽ #АΨc4i7z2
5Види Види1vidividi2
6сентинел славянскиhemicarot2
7дамјанев #НосиМаскаdamjanev2
8Level Консалтингlevel_mk2
9T●p ☋topcatxxxl1
10Мирјана Најчевскаibogovitelicno1