TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

☝️Шпенди☝️ @shpendi_kasapot
#reach: 57462   ( 482nd )
#followers: 622   ( 6597th )
Денеска е помен на момчињата убиени кај Смилковското Езеро. https://t.co/wrrcPfxhos
62ReTweets345Favorites·Details
Ако не го знае Изи, мала е, а можда и не ☝️ https://t.co/esK64wI788
7ReTweets152Favorites·Details
Рт за среќа 🙏 https://t.co/clqmnCKS9u
18ReTweets49Favorites·Details
Кажа да 🥰 https://t.co/pyIv0Okv3v
2ReTweets96Favorites·Details
Мисли на мајка Македонија пред да легнеш👌Не те оставаме никогаш👌Борбата трае 👌 https://t.co/v70AHRWULh
11ReTweets56Favorites·Details
Дереџе - единица мерка до каде си стигнат 👌
9ReTweets55Favorites·Details
Има ли покаурско од тоа да продадеш нива и да купиш кола??
6ReTweets60Favorites·Details
Good morning 😷🤮🥴 https://t.co/YwT8JTMVVY
10ReTweets43Favorites·Details
Има неколку твитерџики, опасно пуштаат водичка по твитеров, а во риаллајф се робињи на мрачен брак🤫
9ReTweets27Favorites·Details
Женско после 30 год, без партнер или брак е поопасно од куче со беснило ☝️
7ReTweets26Favorites·Details
Се вакцинирав 💉💉💉
Кој сака нека честита 👌 https://t.co/coFq2JPGld
5ReTweets28Favorites·Details
Ако не јадеш тиквици со лукче и магдонос, готово е меѓу нас.
5ReTweets24Favorites·Details
Ако ја следат више него што следи на инста, јака е :)))
Следачите 👇 https://t.co/0LX2f5CvPj
4ReTweets26Favorites·Details
Можи ли вака посно @barracuda_____ мастеру? https://t.co/vRULVInSWM
1ReTweets15Favorites·Details
Не знам јас ништо, нов сум тука :))))) https://t.co/fMXgwdNtss
3ReTweets9Favorites·Details
Дали малиот Лазимир @_Lazrim ќе се префрли на ракија за празнициве? Мислам дека го сака тоа ☝️🚬🥃
2ReTweets3Favorites·Details
Колку сме онлајн што одамна кажавме ❌ на алкохол?
1ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🤜 Ремет Клан 🤛™atenttion_whore11
2Magic Mikebarracuda_____10
3Pindarkurka_329
4sweet buт svinjazbesnatiot6
5Јепирjepirovski4
6︎ ︎_lazrim3
7𝓼𝔀𝓮𝓮𝓽 𝚋𝚞𝚝 𝚂𝙰𝙻𝚃𝚈 🧂♕donotcallmsugar3
8Convictconv1ct_3
9Agathaeklipssa3
10Језуитjesuisjesuit3