TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сикарио @sicario_mk
#reach: 104574   ( 66th )
#followers: 1909   ( 1910rd )
#1
још нам сида фали у предузеќе https://t.co/nYYLhIanz0
83ReTweets228Favorites·Details
#2
Запленет возниот парк на Кичеец - мотори, квадрицикли, брзински мотори, скутери за на Вода и луксузен пловен објект – глисер „Бомбардер“. Според проценките, вредноста на запленетите подвижни предмети изнесува над 1.000.000 евра. ДО КАЈ СТЕ СО СКЕНИРАЊЕ ФИСКАЛНИ? #Октопод
59ReTweets168Favorites·Details
#3
don’t say it
don’t say it
don’t say it
don’t say it
don’t say it

и еден педер
43ReTweets202Favorites·Details
#4
Не се секирај за ништо, сè ќе биде океј👑 https://t.co/cHsATh0fsY
50ReTweets143Favorites·Details
#5
/////////////////////////////////////// https://t.co/1dFhcmzM9x
40ReTweets121Favorites·Details
#6
Државјанство https://t.co/Bs86q1V0xw
39ReTweets120Favorites·Details
#7
На вакво товарење како стока ли мислеше @SPendarovski? #Илинден https://t.co/bsOR4O305X
42ReTweets93Favorites·Details
#8
Ајдееее си набавиле возило да ја шверцаат #катГица преку граница https://t.co/VNc8eJ8Rjq
35ReTweets66Favorites·Details
#9
Ја у 6 сабајле коа се враќа комшиката дома https://t.co/msDr1Z7sDj
21ReTweets108Favorites·Details
#10
Воопшто не ми беше лесно ... #октопод https://t.co/4svYxNE5PF
26ReTweets57Favorites·Details
#12
Televisa presenta https://t.co/t999tKeqwI
24ReTweets47Favorites·Details
#13
Миленко Неделковски нагласува дека „проблемот што го имаат рекетарите и нивниот Капо е што во таа торба имало поставено „GPS тракер“. СЛЕДНОТО застанување на возилото е во гаражите на Влада...
21ReTweets54Favorites·Details
#14
Најмалку пет луѓе од српското подземје купиле земјиште во Македонија за да одгледуваат канабис за медицински потреби. Има ли пилот во авионот?
18ReTweets60Favorites·Details
#15
Ова ли е тоа ги товарат луѓето како стока + сендвичи 2 дел #Илинден #СДС @SPendarovski https://t.co/5FcpB4lINC
17ReTweets63Favorites·Details
#16
Дали телефонот на осомничениот во рекет крие неморална и срамна содржина за Костадинов, па затоа секој ден паничи на пресови?
23ReTweets41Favorites·Details
#17
еднаш рекетар,__________ _________(дополни) https://t.co/W9ioFXaFKl
14ReTweets53Favorites·Details
#18
Како мислиш заштитено? Од инспекции? https://t.co/jGA3nQWklb
16ReTweets35Favorites·Details
#19
Се моли @Zabrcanec да ја провери вистинитоста https://t.co/GSa7bXmSPx
14ReTweets40Favorites·Details
#20
Поготово коа има 1М внатре https://t.co/ZOqHK2XG3N
13ReTweets43Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Христијан Мицкоскиmickoskihm7
2p|ps 👌m0rban5
3Имелоскиinspiracija84
4Трале ТраЛаЛаИчи😎😎😎bacetrajce4
5da mi izvinite Небиднина ////nebidnina3
6☢зрачени☢bryonybree3
7caSyS Македонијаkajmakamot3
8effoeffo_antivirus3
9Семир🤦‍♂️semir_k113
10Север Фиро//////mindinmotionmkd3