TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 1032   ( 1736th )
#followers: 1033   ( 4530rd )
Се сеќавате кога викав дека тетките од тикток ме лажат за убаво проектче шо ќе ми биде убаво платено? Не ме лажеле 🥰
0ReTweets6Favorites·Details
Цел концерт им одржав на комшииве, ќе ме пријават.
0ReTweets6Favorites·Details
Нема благо 😩
0ReTweets3Favorites·Details
Овие Зохо ми го комплицираат животот. Не ми се свиѓа кога некој ми го комплицира животот.
0ReTweets3Favorites·Details
Не можам драмолетки да слушам денеска.
0ReTweets3Favorites·Details
@RedDevil_xoxo Сите вака да светкаат ко ја денеска, почнувајќи со тебе 🥰✨❤️
0ReTweets2Favorites·Details
Избришав апликации шо ми беа за работа поради еден cybersecurity сертификат и сеа се осеќам изгубено 😭😭😭
0ReTweets2Favorites·Details
@JasnaMishevska @capn_mikjo Фала Јасничка 🥰
0ReTweets2Favorites·Details
@RedDevil_xoxo требаше да ти се пофалам 🥰❤️
0ReTweets1Favorites·Details
@capn_mikjo *пишува по 10 твитчиња на ден
0ReTweets1Favorites·Details
@pushachishte 😂😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
@JasnaMishevska Зохо флоу - треба цел automation процес да направам и ми треба да биде поврзано со Zoho survey, Zoho recruit, Zoho sheets, email
0ReTweets0Favorites·Details
Многу осамено се осеќам без work апликации у телефон 🤧
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1⚜️ЦрвенокосаТа¹⚜️reddevil_xoxo2
2Cosmic Glue🌠jasnamishevska2
3mikjocapn_mikjo2
4Чибуклијаpushachishte1