TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Систер @sitno_dinamitno
#reach: 902   ( 5869th )
#followers: 893   ( 4252nd )
#1
@igoriste3 Нема тебе кој мамата да ти ја ебе.
0ReTweets15Favorites·Details
#2
Помош, како да им објаснам на западњаци шо е тоа промаја?
0ReTweets6Favorites·Details
#3
Добар ден или добра вечер? 😎 https://t.co/mybtlbXlLU
0ReTweets6Favorites·Details
#4
Зашо ги сакам бе зашо????? https://t.co/kSuSzEXRVy
0ReTweets5Favorites·Details
#5
Ако продужам вака да јадам и тие од 150 кг ќе ми подзавидат.
0ReTweets5Favorites·Details
#6
Трета смена ли е? https://t.co/kwNMjgFuK8
0ReTweets4Favorites·Details
#7
Домаќинка е жена шо седе дома и ќинка? https://t.co/xi8cV0hs7l
0ReTweets2Favorites·Details
#8
@cickognoj Она е од Мексико ама општо тука никој не може да не разбере за нашата промаја 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@Shankerot @TantaraPantara Без разлика што е, за ресторан е па најчудно да не служат. Кај и да сум отидела во ресторан често со десерт сум пиела кафе, до сега никој не ми рекол "извини ова е ресторан не служиме кафе". За кафичите да не коментирам, поголема малограѓанска идеја не можеле да измислат!!
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@kristinna_vel А што има лошо ако пие Златен Даб? Се е работа на вкус
0ReTweets0Favorites·Details
#11
@novica1892 Значи спие со отворен џам на 8 степени надвор ако така не осеќа не знам кога
0ReTweets0Favorites·Details
#12
@novica1892 Нема промаја да, надвор ветер дува 300 на h, се будеме укочени 💣
0ReTweets0Favorites·Details
#13
@novica1892 Чешка
0ReTweets0Favorites·Details
#14
@cickognoj Дааа истото и цимерката е као "не е тоа страшно, тоа е само свеж воздух" 😂😂😋
0ReTweets0Favorites·Details
#15
@redkarenina Државното соработува со приватното шо не е јасно?
0ReTweets0Favorites·Details
#16
@UncertaintyMr Од работа глава не можам да дигнам
0ReTweets0Favorites·Details
#17
@ProblemByMe Јас сум 96та а дечко ми е 97ма и најубаво ми е позз 😎
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Један од синова блудних . ♉️♉️ 🇲🇰 🇷🇸novica18923
2Cickognojcickognoj2
3Тантара Пантараtantarapantara1
4Kristininikristinna_vel1
5Ариелproblembyme1
6Mr. Uncertaintyuncertaintymr1
7Шанкеротshankerot1
8Твртко Првиigoriste31
9Nevaljala Mamaredkarenina1