TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ѕвер @sjalica69
#reach: - -
#followers: - -
#1
Кој рече дека нема живо пиле во Скопје? https://t.co/qVAljwQo3Q
29ReTweets199Favorites·Details
#2
Дисциплинирани пензионери. https://t.co/YKJ4qjijd7
22ReTweets141Favorites·Details
#3
Ми требаат луѓе со оптимизам дека ова ќе заврши за еден месец.
18ReTweets135Favorites·Details
#4
Јас се срамам од ова, не знам за вас. https://t.co/gpIlySCbsk
15ReTweets108Favorites·Details
#5
Ништо еве се качив у автобус за на работа. https://t.co/SoOmh3jBzV
12ReTweets79Favorites·Details
#6
#7
Креација на супермаркет во Данска. https://t.co/I47ZDOFNuG
11ReTweets22Favorites·Details
#8
Баш заебан вирус, повеќе ретардирани отколку заразени.
7ReTweets30Favorites·Details
#9
Никнаа првите тоалетни. https://t.co/S273oQG8WC
3ReTweets39Favorites·Details
#10
Кафе не смее да фали.
8ReTweets21Favorites·Details
#11
poleka sofere nevozis kompiri https://t.co/P4VcvsE03m
5ReTweets26Favorites·Details
#12
Коа сме кај рецептите, поубаво трилече не сум пробал, домашно се разбира. https://t.co/7WSHPqwDA5
3ReTweets32Favorites·Details
#13
Дали само јас сакам луѓе кои си гледаат своја работа и не се замараат со ништо?
5ReTweets24Favorites·Details
#14
Смалете тоа егото, пуштете по некој фејв некогаш, доста со идиотизмот.
3ReTweets26Favorites·Details
#15
"По редиците за тоалет , Американците сега чекаат на ред за оружје,најбарани пиштоли и калашников."

Ова ме потсеќа на The Walking Dead.
4ReTweets17Favorites·Details
#17
Мајка ми не е милионер, ама кога ја гушкам, јас сум билионер.
2ReTweets18Favorites·Details
#18
4ReTweets10Favorites·Details
#19
Добро утро. https://t.co/ax0BwlBOYN
0ReTweets22Favorites·Details
#20
Цело Скопје празно само Кам, Стокомак итн полни. Поголема е веројатноста да закачиш корона таму, отколку во Дебар.
2ReTweets16Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Caledonia1red2yellow3blu49
2Кланот ‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_41
3Бојанhasawatermark34
4НаЖанеСреднатаsenieni28
5Estheresther_99226
6Andrewitisiandrew23
7Флопи Дискетаmrgudam17
8The moon is a womanthemoonisawoman15
9Karasevdajuly_girl197914
10Викторија Сикретthepharmacistt11