TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

blank⭐⭐🇲🇰 @skhorpija
#reach: 5256   ( 1455th )
#followers: 460   ( 9261st )
Куба е една од државите што сеуште има dial-up интернет. Broadband е мисловна именка и WiFi има само во некои туристички ресорти. Да си таму, толку глуп твит нема да стигне на твитер оти ќе ти ѕвони мајкати да слезеш да вечераш. https://t.co/0f6UAnKTLN
5ReTweets28Favorites·Details
Децава осеќаат дека е викенд и стануваат во 6:30. Преку неделата спијат дур ги пресоблечам за градинка. https://t.co/wv8HwjC4E0
1ReTweets5Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@naked_Otok Нема да му дадат позиција? Во време на апсолутно мнозинство на ВМРО и Грујо во 2008 имаше 5 министри албанци и 2 без ресор. Немој вака те молам. Брат Бујар Османи беше министер за здравство тоа време.
0ReTweets1Favorites·Details
@naked_Otok Па не е толку тешко да ги смешаш
0ReTweets1Favorites·Details
Енергијата на Мицкоски се осеќа и во Англија https://t.co/quBWgt5KOb
0ReTweets1Favorites·Details
@h3xman Скопје 2024?
0ReTweets1Favorites·Details
@capn_mikjo @satelite_chris Мерцедес е братми
0ReTweets0Favorites·Details
Стратегија што не има однесено најдалеку: Клавајте голови.
0ReTweets0Favorites·Details
Да се потсетиме https://t.co/NDygIkRHCv
0ReTweets0Favorites·Details
Кога ќе помирисам ракија https://t.co/q6TWKsgHg7
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1СплинтеРnaked_otok2
2Џотоgiotto_mkd1
3mikjocapn_mikjo1
4Марк Грег Спутникsatelite_chris1
5Средоземна клима, најдобро.mojweltschmerzz1
6Таинственото Детеtainstvenodete1
7Мада Факаh3xman1