TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СКИТНИКОТ @skitnikot7
#reach: 46478   ( 708th )
#followers: 451   ( 8013rd )
#1
Наместо од медот на Атиџе да се направи бренд препознатлив за Македонија, да и помогнат за производство и пласман на продуктот, они ќе ја правеле чистачка... Ни мед ќе се види, ни работа, ни бутур...
12ReTweets71Favorites·Details
#2
Моја грешка
Извинете https://t.co/pcm2IOoeqa
13ReTweets47Favorites·Details
#3
Комуњар оди у кафана https://t.co/AdmFhzJ3JQ
7ReTweets40Favorites·Details
#4
Еден ден сите ќе умрете и вие што здраво живеете и ние што не ебеме
7ReTweets38Favorites·Details
#5
Кафе без шеќер, зошто сум на диета, јогурт со ниска масленост зошто се грижам за моето здравје и два четврт бурека зошто еднаш се живее...
6ReTweets41Favorites·Details
#6
Зоки ... Ти црепу и Каспаров ќе го збуниш со шахов... Фигурите се местат на буквите, не на бројките

#БабаЗумбула https://t.co/daMk3FmHj2
6ReTweets25Favorites·Details
#7
Прости им Боже
Ненормални се https://t.co/6GFlKuRWkJ
4ReTweets27Favorites·Details
#8
Стојанче Ангелов да беше кинез https://t.co/viQMabcd45
1ReTweets29Favorites·Details
#9
Јоци, не очекувај ВМРОвките да вадат нозе вака ко тебе, тие имаат вредности, морал и интелект, немаат потреба да ги користат нозете за да ги сонува некој!
П.С. Рашел на таквите ко тебе им нуди помош, ги сместува во соодветни институции!
4ReTweets19Favorites·Details
#10
Сабајлинава во возот еден Кинез кивна и на следната станица останаа само он,машиновозачот и еден дечко со слушалки на ушите
5ReTweets15Favorites·Details
#11
Шареното газе
Водачот на маршот https://t.co/eoNk855Vw2
3ReTweets17Favorites·Details
#13
Во времето на Коце, кога ќе имаше невреме тој ќе ги облечеше чизмите и право на терен.
Сега на Шилегов му треба три дена да се отрезни за да свати дека имало невреме. https://t.co/WTN2wNJDRe
3ReTweets14Favorites·Details
#14
Техничкиот премиер пред да го касне пајак https://t.co/zGIPy5VEYN
1ReTweets19Favorites·Details
#15
Го донеле заев да го смени името
Ајде мајкатааа...
Да му ибам името да му ибам
Ваков ретардиран премиер ни имало ни ќе има
3ReTweets12Favorites·Details
#16
Ќе го амнестира татко му?
И него го фатија струја крадел https://t.co/M6WjI0Khwl
2ReTweets13Favorites·Details
#17
Љубовта не сака кукавици!!!
Или се бориш и даваш се од себе или стануваш странец со личноста која што некогаш ти била се на светот
4ReTweets6Favorites·Details
#18
Крсто,кога ке одлежиш повеке од 300 години,тогаш,можеби,ке си ги израмниме сметките.
Крв ке мочаш,копиле !!! https://t.co/DSX8L91KRw
1ReTweets14Favorites·Details
#19
- Убијците од Смилковско на слобода
- диво насеље на слобода
- на Нешковски на слобода
- на Јанушев на слобода
- на Саздо на слобода
- Агим Красничи на слобода
- Мијалков и компанија на слобода
- тие што извикуваа Македонија во зандани 15 години
И правда у Македонија ќе чекате
2ReTweets10Favorites·Details
#20
Од денес сте обични граѓани, нема привилегии, не му требате на никој, безвредни сте ќе ве , пцујат, тепаат, ќе нема кој да ве заштити, државата која ја предадовте нема да ве препознава, кучешки ќе ви животот онаков каков што самите си ги направивте!
Да не ви е некој во кожата https://t.co/5yCQvKnpSi
2ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бјанка Мизелcrnokosa12357
2Царевата Ќеркаcarevata_kerka50
3Updated @Zmijurina2.1 versionthealphawoman228
4Пази ЛЕЏА #ДвижењеБојкотирамrealloshgze26
5Саретоmrcatorka25
6🧠Бреинсторм🌪brainstorm151721
7Angel of Alexander of Macedon #ДвижењеБојкотирамangelmakedon15
8Maximum Overtrollmaximovertroll14
9МилаШилаmilashila913
10Karasevdajuly_girl197913