TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Skopskiot @skopskiot
#reach: 14275   ( 1349th )
#followers: 581   ( 6839th )
#1
Велосипедска на кеј го прогласувам умрено. https://t.co/hJIWaaK96p
6ReTweets42Favorites·Details
#2
@Shoeder006 И судство клозет.
1ReTweets2Favorites·Details
#3
Tуку може ли некој да ми каже како се вика "Боље рат него пакт, боље гроб него роб!" на бугарски? https://t.co/tjEonoy3ot
0ReTweets3Favorites·Details
#4
Денеска дознав дека Бучковски имал некаков кредибилитет!
0ReTweets2Favorites·Details
#5
@Hedera_Genus @EmilijanoJ Ко можеа да читаат поезија и да спијат на цедници ќе потрпат и малце секс.
0ReTweets2Favorites·Details
#6
@earthling_El Честитки! За радување е ! Се сеќавам кога почнувавме да градиме крв промочав додека го обезбедиме кредитот!
0ReTweets1Favorites·Details
#7
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@earthling_El Фала! Мене не ме утепуеше толку чекањето туку неизвесноста и константното ебење у мозок од администрацијата! Сепак куртуливме!
0ReTweets1Favorites·Details
#9
Читање шта би било кад би било твитови е врвно губење време.
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@DeboraSkunk Само што нисмо!
0ReTweets1Favorites·Details
#11
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@SamoSeir Шо бе магистериј, докторат!
0ReTweets0Favorites·Details
#13
Симс леџит! https://t.co/pQYCw5vi2I
0ReTweets0Favorites·Details
#14
Многу ми е ќејф шо на владата и е битна стручноста не без да навлегува во тоа за каков ултимативен шупак се работи! https://t.co/dvNtvqV92T
0ReTweets0Favorites·Details
#15
@irenaxxxx Увек.
0ReTweets0Favorites·Details
#16
Jao jebote počnavme ta se treseme ko Kalifornija!
0ReTweets0Favorites·Details
#17
@evulmatzee Обавезно треба да се каже таквото искуство.
0ReTweets0Favorites·Details
#18
Gangsters, thugs and smugglers are thoroughly respected
0ReTweets0Favorites·Details
#19
@Nopak_od_Varosh Ваљда оти не ја бива?
0ReTweets0Favorites·Details
#20
@MrBlueberry258 На почетокот, особено при нападот на Франција, немало војник без первитин во торбата.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Elearthling_el2
2Samo Seirsamoseir1
3Патлак илити пиштолposlediknapik1
4Wraith Queenirenaxxxx1
5Matzeeevulmatzee1
6Безценнаdeboraskunk1
7Poison Ivy 🔱hedera_genus1
8Emilijanoemilijanoj1
9Густав Охридскиnopak_od_varosh1
10El Duderinomrblueberry2581