TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Spase ⚖️ Skorniev @skornievspase
#reach: 34440   ( 844th )
#followers: 1887   ( 2107th )
#2
Омг. Не. Не. Шала е, нели.😂🤣😂 https://t.co/udzfRnUynn
8ReTweets16Favorites·Details
#3
За неколку дена почнуваат судењата. Предложив 10 полицајци сведоци. Еден ќе фанам во лагите, па, мајка Јана. Да. Поднесов барање за обезбедување на докази, камерата. Кажете ми сега дека не постои камера што снима на 5 метри од главната врата на судот и да се самоотепам.
1ReTweets3Favorites·Details
#4
Овоа ли е тоа „Дојде зимото“. Прв ден замрзната шофершајбна, а ја немам гребалка.
0ReTweets10Favorites·Details
#5
Немам 40год., немам деца, ракију не пијем, вињак дерем. 😂 https://t.co/yiQGMtGHvt
0ReTweets4Favorites·Details
#7
Респект за Роналдо, ама Јуве истите успеси ги има и без него. Лига шампиони да освоиме годинава алал вера. ФОРЦА ЈУВЕ. Вечер ќе ГАЗИМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.... https://t.co/3tjo7jDzfp
0ReTweets3Favorites·Details
#8
Еве паметен човек. Пастрмајлија без пастрма е како самар без магаре, кондом без к..:))) https://t.co/GKgJDdLbEp
0ReTweets3Favorites·Details
#9
Пак ќе кажам по 100ти пат: Тоа што го направи Хит Лиџер во улога на Џокерот во Бетмен е НЕЗАМЕНЛИВО и НЕПОВТОРЛИВО. Најдобра улога/ глума на сите времиња.
0ReTweets3Favorites·Details
#10
@o_spasovski *Побарајте ја снимката од пред Основен суд Велес од 11. 08.2020та, некаде од кај 16 до 20 и 30 часот и прегледајте ги прекршочните против мене ќе видите дека Вие можеби се грижите, но, има полицајци што се брука за униформата. 99посто вмровци, кои ни ја брукаат владата.
0ReTweets2Favorites·Details
#11
Денеска ќе ве отечам со Квин, само ако ме блокирал некој има да го најдам. :)))
https://t.co/HP1k8gjNjA
0ReTweets2Favorites·Details
#12
@SofreTrifunoski Хаххахахах едно комшиче во моментот излегуваше со колата и ми ја даде. Се спасив денеска, ама за утре да видам на мама чешелот дали и треба. 😁
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@SofreTrifunoski Имав 2,3 гребалки, дај на вој, дај на ној, тебе кога ти треба немаш, тој калибар сум, хороскоп овен, а да бев женско со право овца. Со право овца не со правен, туку права овца.😂🤣😂
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@MisssMadnesss Хахахахах јунак се познава по виното, не пијам црвено, ама на минус 1 темп. веќе збуцав една чаша бело со кисело водиче, грч кочанско. Канцеларијава е мраз, инвертеров додека повлече ајдеееее.😂
0ReTweets1Favorites·Details
#15
Ekatarina Velika -Tatoo(original video spot) https://t.co/xpzKig1FLB via @YouTube 🎼🎶🎵🎸🥁🖤
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@o_spasovski Браво, бидете здрави и живи, многу успеси на работно поле и со почит, но, обрнете внимание на полицајци што монтираат дела на невини граѓани. Срамно е, а башка греота.
0ReTweets1Favorites·Details
#17
Queen - You Take My Breath Away (Official Lyric Video) https://t.co/Coh8WMtdco via @YouTube 🎼🎶🎵🎹❤️💙🖤
0ReTweets1Favorites·Details
#18
*тој што ги средува камерите во судот го фанав на штос, го прашав дали има камера на кружниот кај коњот, ми рече дека единствена камера била пред судот. Тонч. Нека речат нема камера ќе го викнам и него сведок.. Полиграф.. Нема кај да бегате. тонч.
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@DarkOnchevski Ах, ја знам и да ја испоизгребам цела шофершајбна. Ја земав старата здравствена книшка, електронската хахах и така џабе стои. :))))
0ReTweets1Favorites·Details
#20
Добро утро радни народе, ваздух трепти као да небо гори.
Ти кажеш: „Спрема се олуја“. :)))
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Oliver Spasovskio_spasovski5
2Bojanabdavitkovska5
3Комшијаplaviochi3
4Uzurpatorotdarkonchevski3
5Ариелproblembyme3
6Sofre Trifunoskisofretrifunoski2
7Madame de Tourvelmisssmadnesss1
8Baze Lazevskibazelazevski1
9‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_1
10Шлапаталоshlapatalo1