TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Инжинерче @sladur43
#reach: 56736   ( 792nd )
#followers: 1043   ( 3796th )
#1
Мажите една G точка не можат да најдат а не па 5...😑
25ReTweets207Favorites·Details
#2
Ја коа бев малa, мислев дека факултет завршуват само паметните луѓе...
24ReTweets125Favorites·Details
#3
Летово ќе е само на слики!! https://t.co/yk0tgUf4QU
6ReTweets83Favorites·Details
#4
Say something about this....😈 https://t.co/Vyc4QXo3GW
3ReTweets80Favorites·Details
#5
ЦРНОгорките се најубаи😉 https://t.co/82QsL9YVpa
5ReTweets70Favorites·Details
#6
Кога ти се ебе, а нема како...
#третасменичка👇 https://t.co/l1RPWB90v6
11ReTweets51Favorites·Details
#7
Со овој газ двајца ќе задоволи 😁 https://t.co/INOt7U4e5T
3ReTweets74Favorites·Details
#8
Ако сите мажи се исти тогаш зошто жените бараат ШВАЛЕРИ ?!?🤔🤔
10ReTweets53Favorites·Details
#9
#третасмена а бе жена ви гледа какви жени објавувате по твитер?😁😁 https://t.co/PKVLGil9Sa
5ReTweets63Favorites·Details
#10
Шо и е бе ? https://t.co/VFxtPWpFM3
7ReTweets56Favorites·Details
#11
Се што сака еден маж #маче https://t.co/b74GJVdixr
5ReTweets62Favorites·Details
#12
#13
Ги радуваш комшиите така?🤭 https://t.co/vVLRks9jPx
1ReTweets61Favorites·Details
#14
Другарката вика пушти нешто од #третасмена https://t.co/EPz2KTYAYw
2ReTweets58Favorites·Details
#15
Легни да седна 😈 https://t.co/n6KZ7rqQRy
3ReTweets54Favorites·Details
#16
Убаво маче https://t.co/UEccO1iM6i
4ReTweets47Favorites·Details
#17
Просечно македонче ебе 5 минути и 17 секунди...
Да не е многу?🙊🙊
2ReTweets51Favorites·Details
#18
Многу ебачи по твитерот бе 🤭
2ReTweets50Favorites·Details
#19
#третасмена без маани совршено https://t.co/DamGfrubwP
3ReTweets45Favorites·Details
#20
#третасмена коскалави или попнички сакате?😈 https://t.co/hshushdCY8
1ReTweets49Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ТУТУНОБЕРАЧИТЕ 2.0busime150824
2трамп за сиротињеtrampcho18
3ПаЧавраcataleyaa6915
4Џеси Џејмсigor_barca15
5🚀🌕spejs_fraerot12
6Висеншафтлерboshkov_11
7BubbleGum 😷kazi_ultimatum8
8Фасовfasovstephan7
9Викторија Сикретthepharmacistt6
10КАШЛИЦА 😷kashlicaa6