TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

чувар @smensky
#reach: 74474   ( 249th )
#followers: 5607   ( 489th )
#1
Само да ви кажам дека проработеа банкоматите на Комерцијална. https://t.co/ryyJe3qB0w
8ReTweets104Favorites·Details
#2
Еден апел: полека со скарите на отворено, внимавајте на околината и кога ќе завршите проверете со сигурност дали ви е угасена скарата. Сигурно не сакате да предизвикате пожар. Фала 😘
13ReTweets52Favorites·Details
#3
Помизерно нешо од тоа да те плаќаат од партија да твиташ политика, е да не те плаќаат од партија да твиташ политика. Каков мајндфак а јеботе.
13ReTweets48Favorites·Details
#4
Ti nesi kukle ti si samovila https://t.co/J8GHMIKjyW
9ReTweets53Favorites·Details
#5
- се мислам шо да се тетовирам
- од кај си?
- од Драчево.
- say no more: https://t.co/GPSQMEcgX9
8ReTweets45Favorites·Details
#6
Препорачано:
За сите заинтригирани пратачи на мојот живот и разно разни моментални пиздарии , прикриени сеирџии на мрежава, лицемерни пријатели шо своите срања си ги тешите со моите:
Ако нешо ве интересира за мене, јавете се. У спротивно - дувајте го!
10ReTweets34Favorites·Details
#7
Ohrid calling samovili https://t.co/EBvB5HYO6Q
8ReTweets34Favorites·Details
#8
Бегајте од усранава држава со време. Не се цени овде трудот, овде се ценат дудлање и гузење. Или пак останете ако не ви смета.
5ReTweets38Favorites·Details
#9
Фасцинира колку овде кревате акции на арогантни снобови шо у живот не сум ги есапел дека постојат. Надреално јеботе.
9ReTweets25Favorites·Details
#10
Мотам цигара у кола на паркинг од Веро и еден чика проаѓа да ја остави колицата и ми го искриви ретровизорот, онака нанадвор, па застана, го врати назад и се извини. Му викам: уживај чика, доста беше насилство на твитер за денес.
3ReTweets40Favorites·Details
#11
Уште едно лето како не сакам да идам у Охрид.
7ReTweets21Favorites·Details
#12
Во Идризово е кочан
5ReTweets24Favorites·Details
#13
Коа ви ги глеам кафината на инста, све нешо ми вика дека ги нарачуете као дечки за мене едно кафе и шљакни му шампита одозгора.
4ReTweets24Favorites·Details
#14
Отуѓени и посвоени браќа ја убиваат мајка им за време грабеж и после се поврзуваат да ја одмаздат мајка им и да пронајдат кој од нив е убиецот? Мора да го глеам ова! https://t.co/mg5tcVsKw1
2ReTweets29Favorites·Details
#15
Ја сум уствари многу разочаран шо у филмон "Четири браќа" не се работи за бензиска у Сарај.
4ReTweets22Favorites·Details
#16
А сега отидов да заработам за извршители.
4ReTweets22Favorites·Details
#17
40+ на коњопој & чилл 😘 https://t.co/mhFzfpJWX1
0ReTweets33Favorites·Details
#18
Убавицата и ѕверот < Samovilata i Dode ZTE
5ReTweets17Favorites·Details
#19
Касаат охриѓаниве, ќе врне.
3ReTweets19Favorites·Details
#20
Went to Komercijalna ATM today. Guess what it told me! https://t.co/iYgaDCv11W
1ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Нандоniceasshole124
2Полтролneznajach16
3Mimiimimnone14
4Sweet But НеДипл.Ел.Инг.Девојката Со Пичната Жилаkuracfyrom13
5crvenokosata2eyeshadow12
6igor perkovskiigorperkovski11
7אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_10
8b®gasimilacija8
9YokioSanyokioto8
10Дуле Савић®shushmula7