TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Поглиачи @smoothmanmk
#reach: 82056   ( 185th )
#followers: 4043   ( 816th )
#1
-Здраво
Здраво
-Ме интересира колку плаќате кирија?
1200$
*му брои 1200
Човеков зачуден прашува зошто
Овој му вика за следна кирија
Знаете се молев за овој ден, бидејќи немам пари утре за кирија....
Го прашува: Дали сте вие АНГЕЛ?
**Тука ме скрши, постојат чесни луѓе!!! https://t.co/sgVMM9kD0w
47ReTweets214Favorites·Details
#2
Кој/а и да си, благодарам...
Поклон пред врата 😍 https://t.co/xe9EcTBwhV
13ReTweets268Favorites·Details
#3
Се прашувам ако маж вака ја шамараше женава, дали ќе добиеше 10 год робија или жив ќе беше запален на некој плоштад?
#ПрашањеКоеНавистинаМеМачи https://t.co/RCtxoKvzqq
22ReTweets130Favorites·Details
#4
Плачам 😂😂😂 https://t.co/LK4MnkYvXf
22ReTweets98Favorites·Details
#5
31 Декември 2019
- 2020 ќе биде моја година
** 4ти Јануари https://t.co/yHMKN91qjJ
20ReTweets81Favorites·Details
#6
Ви се случило да не ви се јаде ден, два и веќе да седнете да јадете само поради тоа што морате, не бидејќи имате желба?
8ReTweets98Favorites·Details
#7
Имало онлајн петиција забрана за пушење секаде.
Дај бе нека отворат локали стрикно за непушачи па да видиме кои локали ќе бидат пополни.
Абе кафана не е кафана ако нема дим.
Ако сакате да сте здрави имате ресторани во центарот на градот и одете во нив..
Ако не ги знаете,прашајте!
15ReTweets67Favorites·Details
#8
Значи вака, ако дома не переш, не чистиш, никогаш немаш зготвено ништо во животот или пак си во пар и така се однесуваш, притоа се фалиш, не си модерен/на да се разбереме. Дебил си и мрзлив/а
9ReTweets79Favorites·Details
#9
Он ќе ја рани, ќе ја и купува облека, ќе ја шета, а ја да му ја ебам...
Ало брат, ја душа немам ли?
Гладен нели сум?
Нов џемпер, јакна нели ми требаат?
Боже сачувај, какви се станати луѓево...
10ReTweets58Favorites·Details
#10
Тоа е таа разлика у години...
Од ебач во телетабис со ушиња..
Или обратно, како и да е 😂 https://t.co/fSVag8EOKz
3ReTweets78Favorites·Details
#11
Што прави малку шминка, фризура и парче облека од човека :)) https://t.co/XDqtPB0Ion
9ReTweets52Favorites·Details
#12
Relationship goals 😍 https://t.co/AY20srmcrl
8ReTweets47Favorites·Details
#13
Дај бе кога ги серете кучињата по улица, собирајте го тоа после нив...
Сред центар пред влез имам 10 тона говна. Идиоти!
5ReTweets54Favorites·Details
#14
Не ни е лошо
Зетот ме изнесе за роѓенден 😂
@Drtik2 https://t.co/hcOpKjgMQy
2ReTweets59Favorites·Details
#15
Ако нема пуштено солза на сценава и песнава, голема е веројатноста и за тебе да не пушти https://t.co/2ox1af4kFs
8ReTweets41Favorites·Details
#16
🇲🇰Македонија vs Србија🇷🇸
Tweeter vs reality https://t.co/p5lV2hY352
10ReTweets34Favorites·Details
#17
Ако наркос се снимаше во Мк https://t.co/p4thfJ9fl6
3ReTweets55Favorites·Details
#18
Убаво е кога во недела си чистиш по дома и никој не те замара...
Ама уште поубаво е кога некој во недела ќе се понуди да ти исчисти дома, додека ти си у кафана и не го замараш
6ReTweets45Favorites·Details
#20
Кога би знаел само зошто вака се бламираат, прекршуваат и пупат по нетов и дали имаат нешто во главата? https://t.co/7kz6eJ9jv1
2ReTweets50Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Caledonia1red2yellow3blu26
2Гуру де Коркаш™bejbiboy24
3devojcetosokucinjatahejter_venus20
4Јао Јелоelcezelce16
5Marija Danilovskamarijadanilovs113
6Гоце Чекоров-Лансaerodrom131212
7Dzanna Mollydzanna_molly11
8Саретоmrcatorka10
9Тишинаsayonlyonce10
10Букетbouqet10010