TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Смотаниот Бен @smotaniot_57
#reach: 815   ( 1784th )
#followers: 814   ( 5700rd )
Убај цициња 🤗 https://t.co/W5J3G9jxyb
0ReTweets9Favorites·Details
#Недела домаќинки спремајте ручекот https://t.co/zzJvOHimQQ
0ReTweets9Favorites·Details
Ако не сте плескале вака тогаш никогаш нема да дознајте која е убавината на туѓото... https://t.co/W6ffNm2WS7
0ReTweets7Favorites·Details
Малецка како се викаш?

- Велика!

😱😱
0ReTweets3Favorites·Details
Кој ебе повеќе мажите или жените?
0ReTweets3Favorites·Details
Сабајле ми пиша комшивката да се исклецаме сама била дома и појдов се клецнавме и зелник месила ме почести абе киселини цел ден ме искинаа упм 😔😔
0ReTweets2Favorites·Details
Сеа ко че си напраам еден тост твитерџиски само со салама посебна и кечап да се знај која кујча мрсно јади бееееееее 😋
0ReTweets2Favorites·Details
@roze_______ Ако ја фатам таа женаму че ја плескам 3 пати појче од него и Германија че и се види дека е во Драчево
0ReTweets2Favorites·Details
Добро утро https://t.co/xFBKKcCAgr
0ReTweets2Favorites·Details
@devojkasokafe Кај е Вудио? 😂
0ReTweets1Favorites·Details
Некој че пие вечрва некој че се дупи некој че го дупат кој како че му падни парето
0ReTweets1Favorites·Details
Да ви се пофалам, договорив едно пиченце за клецање после велигден 😁😁😁
0ReTweets1Favorites·Details
После велигден 2024
0ReTweets1Favorites·Details
Мммммм цицињаааа 🤗😋😋😋 https://t.co/0lH1oSl6pO
0ReTweets1Favorites·Details
Вие шо не добивте 78% покачување на платата порачајте си од оние апчињата за растење на курот нека ви порасни за 7-8 сантиметри барем невестите по дома да ви се израдуваат
0ReTweets1Favorites·Details
@NatRaspustenica Живеам јас и без пиченце 😁 ракија нека има и нешто за мезе доволно е 😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Девојката со кафетоdevojkasokafe1
2SPANKAspanka_taa_sum1
3RASPUSTENICAnatraspustenica1
4Змајче со хаштагот 💫programlabilna1
5Moon Pearlroze_______1
6Блекџек 🐍🦠☣️🦇🌍🍁👁️gladiat0r1001
7Чичко кумплунгdupacotodtviter1
8Little punklittlep805417101