TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Hasimoto @sneznosnezno
#reach: 19604   ( 479th )
#followers: 1828   ( 2473rd )
Елон Маск доаѓа во БТ https://t.co/NdUFSkrAS6
12ReTweets76Favorites·Details
@mencheimmortal Државна кардиохирургија требаше Жан Митрев да направи од пред 25 год кога му дадоа пари за тоа.
0ReTweets7Favorites·Details
@beba19581 @2eyeshadow А мајка ми ни велеше, црви ќе фатите(хипохондар), нема црви само мравки понекогаш.Такви беа старите се под конец.
0ReTweets3Favorites·Details
@Mica90424053 @Blackravenm @Andon_USA Среќен и долго да се контрирате со твијателите
0ReTweets3Favorites·Details
@FicoKu 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@2eyeshadow Со златни линии во машина и тие?
0ReTweets2Favorites·Details
@EdmondD71780121 Па можи некое книжуле да излези
0ReTweets2Favorites·Details
@EdmondD71780121 Мислам самиот да го напиши, стилот и искреноста ми се допаѓаат.
0ReTweets2Favorites·Details
@MaminaMaca @UrsusActros @FicoKu Арно не готви па да почни со ручек, вечера.
0ReTweets2Favorites·Details
@MaminaMaca @UrsusActros @FicoKu Има такви ќе си се испразнат и лесно им е.
0ReTweets2Favorites·Details
@UrsusActros @MaminaMaca @FicoKu Ќе ти ја земи енергијата позитивна и така
0ReTweets2Favorites·Details
@kreativenum Амоксил,Амоксицилин,Оспен, порано пеницилинот беше супер.Шарлахот е стрептококна инфекција и е заразен нека одмара дома.
0ReTweets2Favorites·Details
@Scarlett_O_5 Велиш од времето е да трча продавачката по мене, си заборавив дел од купените работи, резилии.
0ReTweets2Favorites·Details
@Samosvesen На рати ќе го гледаш
0ReTweets2Favorites·Details
@Andon_USA @KatttP @DimeS10cent @Alex4Macedonia Пва директ песокот кај шо треба влегва
0ReTweets2Favorites·Details
@Scarlett_O_5 Да земиш да јадиш нешто
0ReTweets2Favorites·Details
@Andon_USA @tnt_oliver Гаргара со жалфија
0ReTweets1Favorites·Details
@IvanLazarevski Потешко е фф кањето 😁
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Εφτελιαeftelijanamajka5
2Летечи фахманficoku4
3The Templarandon_usa4
4💉crvenokosata 💉2eyeshadow4
5ТУТУНОБЕРАЧИТЕ 2.0bitechminus3
6Jackie Omaminamaca3
7Aleks.T.S.ursusactros3
8Кенни Роджерсkrodzers3
9Edmond Dantesedmondd717801212
10Патлак илити пиштолposlediknapik2