TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arhitektot so kafeto @sokafeto
#reach: 28169   ( 313rd )
#followers: 1793   ( 2539th )
Да не заборавиме на нашите предци.
Безвременска изведба, браво.
Солзи ми капат.
Една ни е Македонија.❤️❤️❤️❤️❤️ https://t.co/05hVPrV2VE
38ReTweets321Favorites·Details
Кога се прави скарата, се пие ракија со биено сирење потпечено на скара. https://t.co/asoQ853GtO
10ReTweets110Favorites·Details
Италија си ја има кривата кула во Пиза, а ние си ја имаме кривата саат кула со таа разлика што не знаеме да си ги промовираме историските вредности. https://t.co/kiuZHuNvwx
11ReTweets87Favorites·Details
Се знае, прилепски твитап.
Погодени сме си сите за убава дружба.Кај Кирцата @JasTheGreaTTT @devojkasokafe @EmilijanoJ @AutsajderSekade @GoceOdPrilep @Cyril991 @programlabilna @Keti89368772 @Mica90424053 @KarcheskiKZ @tainstvenodete @indeeeeeee и евентуално @Magnetolicious https://t.co/2uGyWYKt5n
11ReTweets56Favorites·Details
Нека трепка 🙏🙏🙏 https://t.co/lHKlAB7HTs
7ReTweets56Favorites·Details
1ReTweets75Favorites·Details
Змајчето ни спрема од нејзините специјалитети. https://t.co/1a9SJxtqBG
4ReTweets44Favorites·Details
На тревникот кај Вуди , ме отепа со фалење за тревата. https://t.co/JkpKfwn8ap
2ReTweets51Favorites·Details
Кај Вуди продолжуваме https://t.co/7rwF9F0GGx
2ReTweets44Favorites·Details
И Леа ни прави друштво https://t.co/XY1SPQEFPI
4ReTweets31Favorites·Details
Незаборавно дружење кај Кирцата и змајчето, па и кога ќе ти кажат дека се дружеле синот, умирам бре, сревево ќе ми пукне. https://t.co/k0EqFOzE2o
0ReTweets27Favorites·Details
Мразам зима 😡😡😡😡😡😡
Кај ми е сонцето ❤️❤️❤️❤️❤️
1ReTweets21Favorites·Details
@tome_corner да даде мислење за даскиве https://t.co/n9qhXs3dB4
2ReTweets12Favorites·Details
Легендата.
Прекрасен текст https://t.co/Xloshklog6
2ReTweets11Favorites·Details
@legovski на апарати. https://t.co/ly4dBH4gpu
1ReTweets10Favorites·Details
Ме бендиса изведбава.. https://t.co/oR5Z7rdRLh
0ReTweets10Favorites·Details
Спотов закон.
Плус Агилера, за мене вокал број 1 после Џенис Џоплин .❤️❤️❤️❤️❤️ https://t.co/xCK7MYDVUm
0ReTweets9Favorites·Details
@Karpa_1904 Повеќе од залугите ми припаѓаат на мене, затоа што во ова општество што го живееме овде ретко кој би прифатил жената да се експонира како што таа сака.
Од патувањето во светот научивме дека треба да си го живееш животот без предрасуди, е сега кој ќе сфати во ред, за останатите ?
0ReTweets7Favorites·Details
@Karpa_1904 А кој е заслужен за тоа знаеш ли?
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Змајче со хаштагот 💫programlabilna11
2Emilijanoemilijanoj5
3Вудиkarcheskikz5
4Таинственото Детеtainstvenodete5
5Девојката со кафетоdevojkasokafe4
6Чун Лиautsajdersekade4
7Тип-400cyril9914
8БејбиБлу 💋babyblue44334
9Карпаkarpa_19044
10Привелегирана Бела Линијаjasthegreattt3