TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кери Бредшо @sonceinebo
#reach: 798   ( 1903rd )
#followers: 797   ( 5723rd )
За никогаш да не ви е досадно низ дома 🤗😊❤️ https://t.co/Jhnr3vlZVH
2ReTweets24Favorites·Details
Е па дечки викендов помина, треба да се работи...фала богу нема да имате толку време за карање, оговарање и клеветење...или не а?
Ај добро утро добри луѓенца☕😊❤️
0ReTweets30Favorites·Details
https://t.co/kinseBo6Go
Во чест на кралицата 🎵🎵🎵🎶🎶🎶❤️❤️❤️
1ReTweets6Favorites·Details
Мазохизам на повидок 🤣🤣🤣 https://t.co/39rFSFnWVB
1ReTweets6Favorites·Details
Опасна комбинација....јас и ти😁😁😁🤣🤣🤣🤣 https://t.co/f7i3cNjYAC
0ReTweets4Favorites·Details
Исто како нашиот воз Скопје- Битола🤣🤣🤣 https://t.co/BL1YTjVNnl
0ReTweets4Favorites·Details
@taanekoja И повеќе од познато😁🤣🤣
0ReTweets3Favorites·Details
@vranistanska Јас проблемот го решив така што на дел од ѕид залепив бела хартија, кога ќе ја исшараа цела само ја менував хартијата😊
0ReTweets3Favorites·Details
@biTechminus Не бре пу пу скраја да е...роденден и е 😊
0ReTweets2Favorites·Details
@pluviofil666 @Skitnikot007 @taanekoja 🤣🤣🤣🤣 добар виц😂😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
@taanekoja @pluviofil666 @Skitnikot007 Златна моја јас со тебе само пијам кафе 😁😁😁
0ReTweets2Favorites·Details
@taanekoja @pluviofil666 @Skitnikot007 Знае и тоа што ние знаеме 😁😁😁
0ReTweets2Favorites·Details
@taanekoja @pluviofil666 @Skitnikot007 Хахаха па би требало🤣🤣🤣
0ReTweets2Favorites·Details
@taanekoja Само јас и ти си знаеме😉
0ReTweets2Favorites·Details
Еве добар совет за мажите🤣🤣🤣🤣
https://t.co/rhaRtTSicQ
0ReTweets2Favorites·Details
@pluviofil666 @Skitnikot7 Не бре ти не си арен🤣🤣🤣
0ReTweets2Favorites·Details
@pluviofil666 @Skitnikot7 Може само за таквото да го фатам...како да ти кажам🤣🤣🤣🤣
0ReTweets2Favorites·Details
@pluviofil666 Убаво утро и на тебе Лудо ☕😊🤗
0ReTweets2Favorites·Details
@Gordon74MK За мене само кафе ако може☕..добро утро
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1💫Премиум💫 Лудо Чудо 🖤pluviofil66610
2Andronikataanekoja10
3💥СКИТНИКОТ💥skitnikot0076
4СКИТНИКОТ💯skitnikot74
5ТУТУНОБЕРАЧИТЕ 2.0bitechminus3
6ljutkavljutkav13
7Magnetitgomatic22
8Гордонgordon74mk2
9tetka Dani...dcvetanovska51
10Arhitektot so kafetosokafeto1