TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 936   ( 1698th )
#followers: 936   ( 4987th )
@EmphaticFanatic имам многу верба во луѓето
0ReTweets3Favorites·Details
ВАЖНО СООПТШТЕНИЕ !!!

1-ви Април е откажан оваа година бидејки НЕМА поголем хумор од државава во која живееме денес https://t.co/gInHGCVMk7
0ReTweets2Favorites·Details
@PoslednoNevreme многу заинтересиран/а за нашиве коментари 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@VenerinBregovic А коме се не машају с времена на време
0ReTweets1Favorites·Details
@LileStechajka Облечи нешто со длабоки џебови 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@BlackTaurus7 Ме сецна за секунд 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@smotaniot_57 Ова ти е 1во Априлска гарант
0ReTweets1Favorites·Details
Урлам 🤣🤣🤣 https://t.co/Hj8Vz3xK5j
0ReTweets1Favorites·Details
@MilaShila9 каде е водолијата , ја нема оти пред времето е или 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@MilaShila9 Музика за опуштање 🤔
0ReTweets1Favorites·Details
@mancesterovec7 @brunobananinani 🤣🤣🤣 е добро ме насмеа пред спање
0ReTweets1Favorites·Details
@bralaMomaKapini Дефинитивно НЕ , сакај се себе си
0ReTweets0Favorites·Details
Опнете му ја вистината право во лице на кого и да сакате денес, никој нема да ви замери , ќе мисли дека е 1во Априслака шега
0ReTweets0Favorites·Details
@gadz0 @toilet_paper10 @ilijadimovski А што со 20 % да не сака уставотворен народ да е
0ReTweets0Favorites·Details
Do you remember when you joined Twitter? I do! #MyTwitterAnniversary https://t.co/uPAhln0AnE
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1МилаШилаmilashila92
2Ферхунде 🇸🇴bralamomakapini1
3🌐ULTIMATE 🦂✨ ПозитиВ™ ✨ 🇲🇰poslednonevreme1
4🔪🇷🇺ЛИЛЕ СТЕЧАЈКА🇰🇵🦴lilestechajka1
5Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus71
6Смотаниот Бенsmotaniot_571
7Creative Emphatic, Kindness Fanaticemphaticfanatic1
8Impetigogadz01
9Раск🅰️жу🅱️ачотtoilet_paper101
10Ilija Dimovskiilijadimovski1