TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Спејс @spejs_fraerot
#reach: 85679   ( 158th )
#followers: 2799   ( 1273rd )
#1
Отварам јогобела за мене и ете ти го! https://t.co/GTK8kwuaz8
19ReTweets90Favorites·Details
#2
За ручек макарони со рендано внатрешно пармезанче јајца и гауда кашкавал! https://t.co/YWbjPRJi0n
10ReTweets104Favorites·Details
#3
Ова мое мачорче никако да се наспие! https://t.co/tJ1gbLP7vI
13ReTweets81Favorites·Details
#4
Кај е храната? https://t.co/txVEcg5DBm
17ReTweets69Favorites·Details
#5
Да не остане покусо и он од Јогобела! https://t.co/2LoM0MX911
10ReTweets81Favorites·Details
#6
Отиде у кома 💙 https://t.co/K1tlREWZcU
12ReTweets71Favorites·Details
#7
Вујче коцките со вода ќе ги бањаме и нив им е жешко! 🙄 https://t.co/WMJT4pLpsc
11ReTweets72Favorites·Details
#8
Кажи здраво и дај си петка!
Нема попаметно нешто од моето мачорче! https://t.co/mcgKYPf75G
12ReTweets66Favorites·Details
#9
Полни сте со гнев љубомора омраза од се лошо на полошо им мислите на луѓето е затоа не ве сакам и ве блокирам бидејќи сте конзерви расипани без трошка милост и еве сега ќе кажам зошто блокирам “твитерџии” бидејќи сте научени да се иживљавате на добри луѓе и сте големи гадови!
15ReTweets53Favorites·Details
#10
Поздрав до хејтерите и да ви кажам вака ми е многу тешко!
Имајте убав празничен ден! https://t.co/dR04LvTEo8
10ReTweets62Favorites·Details
#11
Поспано дете 😍 Внукот мој ❤️ https://t.co/TfQJYjB0GD
7ReTweets70Favorites·Details
#12
Не си ги средиле тоа забите ама битно од глава до петти скоцкани а кога ќе се насмеат со тоа забите како на брусалица бушени!
11ReTweets53Favorites·Details
#13
Отиде на одмор у Египет и мора секој ден по 50 инста сториња и по 10 слики на инста профилот, девојко со тоа се докажуваш дека си неиживеана, не одиш да уживаш туку да се курчиш дека си испаднала 10 дена од Северна Македонија!
10ReTweets55Favorites·Details
#14
Никогаш ама баш никогаш не можам да ги сфатам луѓето со: Види се ма шо си дебела види се бе на шо личиш ко слаба расипана батерија си или пак ти даваат ли дома да јадеш? Значи престанете да вреѓате туѓ физички изглед! Огледајте се на вас да видите прво вие на шо личите!
ЃУБРЕ!!!
9ReTweets56Favorites·Details
#15
Не ме задевајте, заљубен сум!
12ReTweets46Favorites·Details
#16
Абе кој се почасти конверс? Абе кој!
Ај сеа на кафе да ве частам! 🖐 https://t.co/bL6tDgZl0J
6ReTweets63Favorites·Details
#17
Ако имате некој шо ве сака тогаш вие имате се у животов! #добраноќ 💙
13ReTweets40Favorites·Details
#18
Не бре кој лудак е! 😂😂😂 https://t.co/NhBstJ6j1K
8ReTweets53Favorites·Details
#20
Имам една познаничка, ја немам видено може 5-6 години и денеска ја затекнав и останав без зборови, значи девојката беше 120kg а сега е 48kg и замислете каков впечаток ми остави, тоа значи дека ако се сака се може! Браво за неа, значи без зборови останав!
3ReTweets65Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Goddess in Progressc0l0rfultempest265
2BubbleGumkazi_ultimatum212
3Креативниотkreativniot208
4Ариелproblembyme198
5Darko Manaskovdarko783160
6Нандоniceasshole1144
7МилаШилаmilashila9138
8ФраерСоМашнаfraersomashna120
9Гокоgorgekocev119
10Милка 👑milka_oreo88119