TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

TheReal @stefan_tod
#reach: 31099   ( 867th )
#followers: 3958   ( 911st )
Мочај ги италијаните

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
6ReTweets7Favorites·Details
Ненормална држава, 8 години не можат прво да го напраат правиот дел од патот од Охрид до аеродромот се заебаваат со тие стубовите цело време https://t.co/bgPDxEXRqf
5ReTweets12Favorites·Details
Добро зошто Боки и Катица ден по предуда го спроведоа, а Грујо 3 дена некој курир го бараше за решение да му достави?
0ReTweets12Favorites·Details
0ReTweets6Favorites·Details
@Neznajach Мислам дека од вториот случај му следат уште 4
0ReTweets2Favorites·Details
@alegorija @saasko @apostolov80 Му понудиле и сигурна тројна круна у француско. Па на овој повеќе му се исплатело да останел у Милан и да ги собира доларите што ќе му ги фрлаат навивачите од трибини
0ReTweets2Favorites·Details
Само Пеп и Брендан имаат посигурна менаџерска позиција од Оле https://t.co/ElaoqpElv8
0ReTweets2Favorites·Details
@Zkacarski @strezovski @SendvicSoVegeta @dzagdisha @MaximOvertroll Јас му го памтам твитот со пунктот во Ресен, добро раздрма тогаш
0ReTweets2Favorites·Details
@Vlatko_Werder @Meskov81 А по струката работиш?
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Сепак Alioski не оди во Галата https://t.co/Ju7CTpEH3x
0ReTweets1Favorites·Details
@Vlatkovski Да додека се опорави Спинанцола
0ReTweets1Favorites·Details
@hasawatermark Па да беше најдобар млад фудбалер у европа до 19 години. Њукасл спичка тогаш 12 милиони за него млад
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@BazeLazevski @Macolot1 @Viktor_Stevich @Tekinec @hasawatermark @rosi_mufc Го цуцнавте на еуро2020 фантази ќе го цуцнете и сега
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бојанhasawatermark3
2Milanezotzkacarski2
3Baze Lazevskibazelazevski2
4Meowmacolot12
5Filip ➐tekinec2
6Црвено Ѓаволчеrosi_mufc2
7Владо Апостоловapostolov802
8Филип од репрезентацијаproetproetski2
9Мартианmartianfrommkd2
10Дингоdingoodkratovo1