TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мино Војвода @stoile1
#reach: 8547   ( 1438th )
#followers: 687   ( 5920rd )
#1
@mila_carovska Колку и да го релативизираш и негираш ставот на @JasnaKoteska сепак таа за вас е ИНСТИТУЦИЈА.
2ReTweets14Favorites·Details
#2
@JankoIlkovski Абе Јане ме чудиш,ние незнаеме у лебот што ни ставаат,а ти бараш за вакцината изненадуеш.
1ReTweets6Favorites·Details
#3
@pobedanadobroto @MkSemperFidelis Ова е нормално.Вака ќе ни биде додека не им ги искршиме главите.
1ReTweets5Favorites·Details
#4
@pobedanadobroto @GuessWh70658376 @tome_corner Тоа и го зборам.
0ReTweets2Favorites·Details
#5
@onlineKjose @Esk0bar_0d_SK Додека овци вуна колку сакаш и тоа мерино..🤣🤣🤣🤣🤣
0ReTweets2Favorites·Details
#6
@GuessWh70658376 @tome_corner @pobedanadobroto Јас лично неможам да разберам,на основа на едно угледно медицинско списание на една студија СЗО го прекинува тестирањето и испитувањето на тој лек,Нити го подржувам нити го негирам лекот,само не ми делува искрено Спрегата СЗО корпорации.
0ReTweets1Favorites·Details
#7
Некој е НАЈ СРЕЌЕН одговорот е ДАААА..🥰🥰🥰🥰🥰🥰 https://t.co/vhLQerpwBo
0ReTweets1Favorites·Details
#8
Бугарски Фашистички Окупатор https://t.co/BTHRE8Lbly
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@Prikazna1 Да научиме нешто за Битола...
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@Vesna221091663 Ајдеееее....🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@Vesna221091663 Сака да влијае на пазарот за органи,превише роба пад на цените....🤣🤣🤣🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@realKIJAKOCKAR Samo pravo....🤣🤣🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
#13
Честитки@turchince17❤️❤️❤️❤️❤️❤️Прекрасно🥰🥰🥰 https://t.co/YMa2t6nB9c
0ReTweets0Favorites·Details
#15
@turchinche17 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
0ReTweets0Favorites·Details
#16
@emcheBt Ајде бееее....така ли..😆😆😆😆😆😆😆
0ReTweets0Favorites·Details
#17
@_diamond_66 Летни гуми не се за снег....🤣🤣🤣🤣🤣..клизаво е.
0ReTweets0Favorites·Details
#18
Дајте не мојте со тоа знамињата Северџанија умира. https://t.co/WSHRpA2lqT
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Justicepobedanadobroto3
2Професор Др. Цветковиќtome_corner2
3Морковчеturchinche172
4една_Македонкаvesna2210916632
5Јанко Илковскиjankoilkovski1
6Приказнаprikazna11
7Чупето од Битолаemchebt1
8Mila Carovskamila_carovska1
9Црнокоса🌶_diamond_661
10на Макрон малиотonlinekjose1