TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Академик К. Стопареска @stopareska
#reach: 59556   ( 269th )
#followers: 1952   ( 2266th )
Друштво, потребна е крв крвна група Б+, за Љупка Спироска, пациентот е во Систина. Плс РТ
112ReTweets25Favorites·Details
Театар комедија - еве ви ново дете. https://t.co/8czjFid4cs
4ReTweets7Favorites·Details
А месото ѓон беше https://t.co/lK0EhETSnY
1ReTweets8Favorites·Details
Попусти кај нас:
*иде пролет, вадат патики
1. Цена 4200
2. Цена 6̶2̶0̶0̶, со попуст 4200
3. Финален попуст, до 50% намалување. Цена 4200
4. Иде пролет, ги вадат истите патики "New arrival", цена 4200.
0ReTweets10Favorites·Details
@nalutilus Ич не знаете да прифатите совет.
0ReTweets4Favorites·Details
@nalutilus Денес нестручен соработник, утре шеф.
0ReTweets4Favorites·Details
@bonitopp Плус ќе мораше да има еден црнец и да е геј.
0ReTweets5Favorites·Details
@seznajko3 Партнер во бизнисот некој заболекар. На пломби ги прават парите
0ReTweets1Favorites·Details
@legovski Ко ќе чекаш уште еден гол на тикет за добивка.
0ReTweets1Favorites·Details
@BokiAlterEgo @nalutilus :) Извини БокиАлатерЕго
0ReTweets1Favorites·Details
Што е тоа јогурт? https://t.co/UvesQrrPlQ
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1вина невинаnalutilus4
2Бокиbokialterego2
3Депилирана Славицаbonitopp1
4Сезнајкоseznajko31
5Брадаlegovski1