TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мрчатор @strshlen
#reach: 87108   ( 191st )
#followers: 27646   ( 4th )
#1
Во 11:32 објавува како татко ѝ ја тепал пред два часа. Значи 9 часот.
Во 11:05 и 11:16 објавува слики кај што е разголена и со наркотици.
Извинете експерти на твитер, ама јас со скршен нос и вилица нема да знаам главата кај ми е, не да ставам сликички на твитер. Позз https://t.co/JGF3TzuVcW
26ReTweets107Favorites·Details
#2
Да не сум се соблекол шо имам 27000 следачи?
У пичку матер
11ReTweets92Favorites·Details
#3
Во Крушево фрлале градежен отпад, и не знаеле кој фрла.
Да му ебам мајката ако во место со 1000 народ не знаете кој реновира...
11ReTweets81Favorites·Details
#4
Пошо во Македонија нема никаде споменик, мада и спомен плоча на местата на загинување на македонските бранители, решив на мапи да ги поставам јас, макар само на мапа.
Арачиново, 2000 г. https://t.co/IlTl6xtlqB
17ReTweets63Favorites·Details
#5
Во Битолава само ние од Прилеп носиме маски.
7ReTweets85Favorites·Details
#6
Дојде време да ти љубомораат колегите и да ти вадат муабети пошо земаш 2500 повеќе од нив основна плата.
Ким или сестра му, нека рокаат то нуклеарките.
13ReTweets65Favorites·Details
#7
Луѓето ти стануваат поблиски бавно, а стануваат туѓинци брзо.
17ReTweets43Favorites·Details
#9
Зашо се спонзорираат бре? https://t.co/UrqbjF5CBs
3ReTweets77Favorites·Details
#10
На кучето му правиш роденденска торта, а на татко ти кафе не сакаш да му свариш.
12ReTweets50Favorites·Details
#11
Е не, че се заебаваме
#Прилеп https://t.co/63KkwMCJqj
10ReTweets48Favorites·Details
#12
Прилепчани, во маркетот Стибера, на кичевски пат има кутија за донации за детенце на некоја вработена кое лежи во Систина. Донирајте.
17ReTweets26Favorites·Details
#13
12ReTweets36Favorites·Details
#14
У пичку матер https://t.co/vBHMBcBuwD
8ReTweets48Favorites·Details
#15
Крадците му биле блиски на газдата....
Дал да плачам ил да пеам... https://t.co/mgR2kVuCwr
11ReTweets33Favorites·Details
#16
Некој седел дома цел месец, јас на работа цел месец, иста плата.
6ReTweets46Favorites·Details
#17
Сабота... https://t.co/AtZfZMd0kC
4ReTweets51Favorites·Details
#18
Обесиле верверичка во Соње. Верверичка бре, им ги јадела оревите.
За вас не е корона, за вас муџахедин да ве ебе ко коза пичка ви материна. Како татко ви не ве издрка во шоља пичка ви матер да ви ебам
6ReTweets42Favorites·Details
#19
Јас ако го сликам и објавам стомаков, ќе ме блокираат, ама ако потенцијална мамичка го слика и објави, сите се во позитивен шок.
Ебаве то ретардите.
7ReTweets36Favorites·Details
#20
Сите честитаат Рамазан на фејсбук, еден не си опцу мајката да честита Кирил и Методиј.
10ReTweets27Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1неустойчив дациdavorche214
2Војникотjust_soldier113
3Shoku Boroborokitanoski11
4Ацо Саатчијата ⏳acosaatcijata_11
5Вудиkarcheskik10
6Викторија Сикретthepharmacistt10
7Стојко Мојов 🇲🇰 🇺🇸stojkomojov9
8Чун Лиautsajdersekade6
9Бјанка Мизелcrnokosa1236
10RASPUSTENICAraspustenica1975