TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 69642   ( 353rd )
#followers: 426   ( 7946th )
#1
Весне, капа доле https://t.co/0fPUVzitJM
53ReTweets180Favorites·Details
#2
Можно ли е да сте толку прости?
11 год. гребевте ко мачиња, дојде некако ваше време, ви даде народ поддршка и за ебани 2 години летнавте у облаци дека само вие сте бањати, се друго или вмрана или стока или ботови. Каков почеток на крајот на најглупавиот политички ешалон ever. :)
41ReTweets142Favorites·Details
#3
Еден растурен од 7ца за Папата.
10ReTweets42Favorites·Details
#4
4ReTweets43Favorites·Details
#5
дај ми знак https://t.co/N2le9ILUb3
3ReTweets33Favorites·Details
#6
пиле печено https://t.co/bGhbVvgE4W
4ReTweets27Favorites·Details
#7
8ReTweets14Favorites·Details
#8
Ако не да го пружам со штипки кучево после шетање.
5ReTweets22Favorites·Details
#9
Штелуење глава за секоја игрица посебно, мамицатааа 🤯 https://t.co/Cjx8hywkqm
4ReTweets24Favorites·Details
#10
4ReTweets23Favorites·Details
#11
Само вие множете се, нека е и на мојот газ. https://t.co/7K4xeHSr0r
3ReTweets26Favorites·Details
#12
колку кучиња имаш бре? :) https://t.co/pXc38XTCBO
1ReTweets29Favorites·Details
#13
Ај го молам грчкото воздухопловство да го скине нашиов хеликоптер, замара.
4ReTweets19Favorites·Details
#14
4ReTweets18Favorites·Details
#15
Нарачуе турско у Старбакс.
3ReTweets19Favorites·Details
#16
3ReTweets17Favorites·Details
#17
Еве Кинг Џулијан вика дифтари сме биле. https://t.co/U2xScgXy2T
6ReTweets5Favorites·Details
#18
Ќе им нацрта ли некој конечно на Сдсм дека граџанството не ги гласаше нив пошто се симпатични туку дека другиве беа одвратни.
3ReTweets14Favorites·Details
#19
Не е срамота да си отидеш од Балет со постар маж.
2ReTweets16Favorites·Details
#20
Каков Боки 13 таква власт, какви Некст Тајм таква опозиција.
Трета опција, Ѓокотанески.
Нек ни свират крај на постоењево, покажавме дека ''можеме''.
2ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Боки од управаbojanseker39
2091dakjoskopski28
3チェイスbiggieinjapan18
4K-Real Deal1krealdeal12
5Крофнара Хром ®krofnara_hrom8
6Протестантски Оџаgalevski7
7Emil Atanasovskiemilatanasovski7
8Ջուլիանաneiskulirana7
9ЏиЏе.dz1dze5
10SamaEL Lightbringersamael7115