TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Германка™🇩🇪 @sugaryouknowme
#reach: 69001   ( 380rd )
#followers: 3903   ( 880rd )
#1
#онакога немаш торта и last minute од кај турците купуваш баклава за родеденот на татко ти! 😄🥰 https://t.co/hRS5nzbSkJ
6ReTweets128Favorites·Details
#2
Па поубаво нешто не сум видела! 🤩😍 https://t.co/TU2ZVXxLa6
14ReTweets74Favorites·Details
#3
Не сум жирафа, само 175цм 😁 https://t.co/D9bXJCKZgY
0ReTweets101Favorites·Details
#4
Дај бе доста и кревате рејтинг на траварката и ја правите популарна.. и треба стручна помош на таа жена.Кога е под дејство на нејзиниот лек ниту знае што прави ниту што зборува. Хумано што сте пријавиле за семејно насилство за неа ок. Ама сето тоа е резултат и происход на нешто
8ReTweets66Favorites·Details
#5
TI MULTSA ANJ S-NA HIBA DZUA NATSIONALA ARMANAME! https://t.co/bb6WEc6LRh
10ReTweets35Favorites·Details
#6
Мрачна убавина! 😄 https://t.co/CrMVewcXzx
3ReTweets43Favorites·Details
#7
Ајде мили кажете си!
Дали некогаш во школо/средно сте биле оатавени на полагање. 😏🤫🤭
2ReTweets45Favorites·Details
#9
Ова акварел техника ли беше? 😄 https://t.co/uza3mQXhWE
2ReTweets34Favorites·Details
#10
До толку ли сте неизживеани, та да на некоја што ви покажала 🍑 или ( • )( • ) да и посветувате толку многу внимание бе!
Не, не ве можам! Следете ја нека ве дрибла и понатаму. 😏😌🤙🏼
4ReTweets27Favorites·Details
#12
#дневнадозакелн кај е тој со катедралата што ми преговараше! 😌😆 https://t.co/juyYFsNBLF
1ReTweets34Favorites·Details
#13
Рајно, љубов моја! 🥰🏞 https://t.co/CyAJxqOp9g
1ReTweets31Favorites·Details
#14
#дневнадозакелн биди зелен ти! 😄💚🌲 https://t.co/iIkQEROHCq
3ReTweets25Favorites·Details
#15
Еееее деца, деца!!!
На најголем влашки празник сум направила твитер! Па нешто по влашко од тоа има ли!? 🤣😂🥰 Нека се множат!
Do you remember when you joined Twitter? I do! #MyTwitterAnniversary https://t.co/KEK0sVZw6f
1ReTweets31Favorites·Details
#16
Друго. Никој не го оправдува ќотекот што го изела(ако не си нанела и сама повреди) Ама да и вреѓаш родители со такви зборови погрдни па уште и јавно.. макар и најлоши биле, тие се родители. Мајка и к**ва а она китка за мирисање. Очајна за внимание кое никој не и го бара
2ReTweets28Favorites·Details
#19
Со која позната личност (се разбира од Македонија) делите исто презиме!?
0ReTweets33Favorites·Details
#20
Еее малаки едни!
Лопови расипани! Ќесиве очигледно собираат 5 кроасани ама не, 4 кроасани и 80грама гратис воздух! 🖕🏼 https://t.co/sCPb2HGFq5
0ReTweets28Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1𝐚𝐰𝐞𝐬𝐨𝐦𝐞 𝐛𝐥𝐨𝐬𝐬𝐨𝐦⁷ 🌻horridchildd93
2Youth With Youqingchunyouni_29
3Џеси Пинкманmaxdestructionn29
4Ali.Aivvdjalien24
5BLACKPINK GLOBAL BLINKygofficialblink22
6Кичеецотgloryunited12321
7방탄소년단bts_twt17
8𝒜𝓃𝒹𝓇𝑒𝒿 𝟧𝒢anevski_16
9Зинаidna_logopetka15
10Kristinakristinna_vel15