TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Германка™ 🇩🇪 @sugaryouknowmee
#reach: 58539   ( 367th )
#followers: 1751   ( 2435th )
Знаете ли кое е првото нешто, кое го прави слепиот, кога ќе прогледа?
- Го фрла бастунот кој му помагал.

... кој разбрал, разбрал....
49ReTweets301Favorites·Details
Ако се прашувате зошто одредени пациенти се привилегирани во однос на вас....одговорот е благодарение на оваа кучка
#EndForUÇK https://t.co/eNd9ZJFyr5
35ReTweets116Favorites·Details
Глувчиња, до оваа стаза сте стасани. 🚫🧠🐀🐀🐀 https://t.co/SuCE5JtlfC
25ReTweets111Favorites·Details
Вакцинираната колешка што вчера се уби од кашлање со оправдание дека е алергија денес носеше маска, затната целата. (За викендот типката беше со ✈ во Белград на шетање по дискотеки)Сега направи тест и се испостави дека е позитивна! Имам само едно да ви кажам, јебала вас слобода
16ReTweets162Favorites·Details
Choose your fighter: CS - 2001

🇲🇰 🇦🇱🇽🇰
Counter-Terrorist Terrorist https://t.co/CrIsEHnDz6
17ReTweets126Favorites·Details
Имаш 30 и уште гејмаш е исто со имаш 30 и уште немаш родено.
Дај бе олабавете не со тие примитивни погледи кон светот!
15ReTweets145Favorites·Details
Кога ќе пораснам сакам да бидам држач. https://t.co/PmhTOMy4Mv
12ReTweets135Favorites·Details
И официјално, Македонија има ментален човек на позиција премиер. Не сакам да помислам за менталното здравје на македонскиот народ кој го подржува.
14ReTweets110Favorites·Details
Greekness is sickness. ✝️🙋🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
(Source:greek forum) 🤡🥳 https://t.co/2eJVBSmTTT
13ReTweets58Favorites·Details
Ти ѕвони домашниот телефон.
Не можеш да видиш кој.
Креваш слушалка и велиш
ГЛЕДАМ СУПЕР БИНГО!
Ако на другата страна од слушалката е овој лик, ти си богат човек!
Златни 2000ти 💕 https://t.co/wU2H0CheTm
6ReTweets76Favorites·Details
It was at this moment, he knew ______ https://t.co/vdC942zTmo
5ReTweets68Favorites·Details
Мириса 2 дена, виси една година. https://t.co/It2SpztalV
6ReTweets65Favorites·Details
So Kate, @USAmbNMacedonia how was the accommodation of Kastriot Rexhepi in your villa? We all know it's the US Embassy's dirty game behind the circus with the alleged kidnap of Rexhepi. https://t.co/Kk97bZCBlu
6ReTweets47Favorites·Details
Вакцинирани идиоти (со чест на исклучоци), кои се пикате во секој можен кокошарник како привилегирани и после јадете 💩 како друг ви е виновен! Одите на места со дозволен пристап само за вакцинирани а со себе носите вирус за кој не сте свесни јер за вас тест не треба и косите
7ReTweets41Favorites·Details
На пример играат Србија и Хрватска еден против друг на светско. За кого ќе навивате? 😏🤔
10ReTweets29Favorites·Details
Balkan Twitter in a nutshell today: 🤣😂🤣😂🤣😂 https://t.co/PXtrnUmjND
6ReTweets36Favorites·Details
Годините поминуваат и се менуваат само карактерот останува. Беше и си остана Зоне Побегуља. Бегал од часови, бега и од собрание а најмногу од се бега од одговорност. Пу кукавицо црносветска. https://t.co/wDVJhtJ12y
5ReTweets38Favorites·Details
Зарем. 🤣🤣
Плишани мечиња, со ботоксана пластика. https://t.co/jlwFUsb1NK
9ReTweets25Favorites·Details
Диана Бишинику влаинка во Романија, родум од Егејска Македонија.
That's my queen! 😂😄👑 https://t.co/xtChCYKOe3
0ReTweets50Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Maximum Likelihoodmlikelihood9016
2ТОМЧЕ КРУЗЕВbumbumciaotokio15
3Јонче®deteodulica13
4Arkenstonearkenstone307
5🇲🇰GaStErBaJtEr🇲🇰gasterbajter27
6ЦрвенокосаТа¹ॐ 🌧⛈🌨reddevil_xoxo6
7Punchable Пичлеме and 23 otherspenggemaar5
8Мартианmartianfrommkd4
9Мерлинambrosiusmk3
10Фортификацијаfortiifikacija3